۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۳
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83399373
۰ نفر

برچسب‌ها

رسن: امروز با پرسپولیس امضا می‌کنم

تهران- ایرنا- یکی از رسانه‌های معتبر قطری اعلام کرد که هافبک عراقی پرسپولیس در این تیم ماندگار شد.

بشار رسن هافبک عراقی فصل گذشته پرسپولیس تنها بازیکنی است که این روزها در تمرینات حضور ندارد. البته مسئولان باشگاه به حضور این بازیکن امید زیادی دارند و حتی سروش رفیعی از لیست سرخپوشان خارج شد تا در پست این هافبک عراقی ترافیک چندانی وجود نداشته باشد.

بشار رسن که در روزهای پایانی فصل اخیر از ناحیه کتف مصدوم شده بود و جراحی کرد، این روزها مراحل درمانی خود را در قطر پشت سر میگذارد. این در حالی است که طبق ادعای یکی از سایت های معتبر قطری این بازیکن در پرسپولیس ماندگار خواهد شد.

سایت الکاس قطر با اشاره به وضعیت بشار رسن گفت: این هافبک عراقی قراردادش با پرسپولیس را تمدید کرده تا حضور طولانی مدتی را در تیم قهرمان ایران داشته باشد.

این در حالی است که بشار رسن پیش از این قصد داشت پرسپولیس را به مقصد یک باشگاه دیگر ترک کند.

بشار رسن در این باره به این سایت عرب زبان گفت: من با مسئولان پرسپولیس به توافق رسیدم و امروز با این تیم قرارداد جدیدم را امضا می کنم تا فصل دیگری را در این تیم بمانم.

وی افزود: من حدود دو هفته است که مراحل درمانی ام را در کمپ اسپایر قطر برگزار کرده ام. نماینده باشگاه ایرانی در حال حاضر برای تمدید قرارداد در قطر حضور دارد.

هافبک عراقی پرسپولیس اضافه کرد: من مراحل پایانی درمانم را پشت سر می گذارم اما نمی توانم تیم ملی عراق را در مسابقات آسیایی (غرب آسیا) همراهی کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =