۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۴
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83399350
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده‌های خلخال ایمن‌سازی می‌شوند

اردبیل _ ایرنا _ سرپرست پلیس راه استان اردبیل گفت: نقاط حادثه‌خیز جاده‌های ارتباطی شهرستان خلخال ارزیابی و با رفع معایب نسبت به ارتقای ایمنی راه‌ها اقدام می‌شود.

به گزارش ایرنا، سرهنگ سید محمد صفوی روز چهارشنبه در بازدید از راه‌های خلخال با اشاره به سرعت غیرمجاز خودروها بویژه در فصل گردشگری و حضور مسافران از مناطق کشور در این منطقه افزود: برای ارتقای ایمنی جاده‌ها افزایش تابلوهای هشدار دهنده، ایجاد دپوهای خاکی، نصب گاردریل و آشکارسازی ضرورت دارد.

او با اشاره به وقوع حادثه واژگونی یک خودرو سواری پژو در جاده ارتباطی شاهرود - خلخال در حوالی روستای خمس اظهار داشت: این خودرو به علت سرعت زیاد واژگون شد و یک نفر جان باخت.

وی با تاکید بر لزوم رعایت مقررات از سوی رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان اردبیل برای حفظ جان خود و دیگران، از مسافران و گردشگران خواست در زمان سفر با رعایت مقررات مربوط به رانندگی بودن خطر از جمله پرهیز از سرعت غیرمجاز، سبقت و سایر موارد از به خطر افتادن جان خود و هموطنان دیگر جلوگیری کنند.

سرپرست پلیس راه استان اردبیل از جاده خلخال - کوثر و جاده قدیم آبگرم نیز بازدید کرد و گفت: انتظار می‌رود در جاده جایگزین سد کوثر مشکل بوجود آمده و رانش کوه سریع حل شده و بزودی شاهد تردد روان و ایمن از این مسیر باشیم.

۷۱۱۹/‏۶۰۱۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =