۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۲
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83399260
۰ نفر

برچسب‌ها

خدمات شرکت آبفای شهری کردستان اینترنتی می‌شود

سنندج - ایرنا - براساس اعلام شرکت آبفای کردستان، تمام خدمات این شرکت از ابتدای پاییز امسال اینترنتی شده و به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای رفاه حال مشترکان خدمات ۱۹ گانه این شرکت در استان از ابتدای مهر ماه اینترنتی می‌شود.

محمدحسین محمدی با بیان اینکه برای اجرای این طرح سامانه ای در سطح ملی خریداری شده است، افزود: با این کار نیازی به حضور مشترکان به دفاتر پیشخوان یا شرکت آبفا نیست.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هفت خدمت این شرکت به صورت غیر حضوری ارائه می شود، یادآور شد: صدور قبض المثنی، تغییر نام، افزایش ظرفیت و درخواست انشعاب از جمله این خدمات است.

مدیرعامل شرکت آبفای شهری کردستان اظهار داشت: این خدمات اکنون در دفاتر پیشخوان استان نیز انجام می شود و مشترکان همان خدمات روی سایت شرکت را می توانند از طریق این دفاتر دریافت کنند.

محمدی از برنامه ریزی برای حذف قبوض کاغذی آب اشاره کرد و گفت: این کار در راستای اجرای دولت الکترونیک و با هدف صرفه جویی در مصرف کاغذ اجرا می شود.

از جمعیت شهری یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفری کردستان ۱۰۰ درصد آن در ۲۷ شهر استان تحت پوشش شرکت آبفا هستند.

شرکت آبفای شهری کردستان دارای ۳۵۷ هزار فقره انشعاب آب، ۳۴۰ هزار انشعاب فاضلاب و پنج هزار و ۱۰۰ کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال آب است.

۷۳۵۵ / ‏‬ ۳۰۳۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =