۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۷:۵۳
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83399161
۲ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم فوتبال یزد لوله انتخاب شد

یزد- ایرنا - سرپرست تیم فوتبال یزدلوله در لیگ دسته سه کشور گفت: بعد از برررسی و موافقت هیات مدیره باشگاه، حمید عندلیبی از مربیان با سابقه این استان هدایت تیم را به عهده گرفته است.

کاظم آسیابان پور روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عندلیبی تاکنون بارها هدایت تیم‌های مختلف استان در رده‌های پایه، بزرگسالان و مدارس فوتبال را به عهده داشته است.‌

به گفته وی تست بازیکنان از روزشنبه، ۲۹ تیرماه جاری از ساعت ۱۸ در زمین شماره ۲ ورزشگاه شهید نصیری یزد آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: برنامه‌های تیم طبق برنامه و با هماهنگی برای حضور جدی در لیگ دسته سه فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور تدوین شده است.

مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم کشور با حضور ۶۵ تیم در پنج گروه ۱۳ تیمی از شهریورماه ۱۳۹۸ آغاز می‌شود و در این مرحله تیم‌ها به صورت تک بازی با یکدیگر رو برو خواهند شد و در مجموع در ۶ بازی میزبان و در ۶ بازی مهمان خواهند بود.

در پایان این مرحله، تیم‌های اول و دوم به صورت مستقیم به مرحله نهایی صعود خواهند کرد و تیم‌های سوم و چهارم برای فصل بعد در جدول مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باقی خواهند ماند و تیم‌های پنجم به بعد به لیگ‌های استانی سقوط می‌کنند.

در مرحله دوم ۱۰ تیم صعود کننده به همراه ۲۰ تیم باقی مانده از فصل قبل بازی‌های مرحله نهایی را در سه گروه ۱۰ تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند کرد.

هم اکنون تیم‌های یزد لوله و شهید قندی به ترتیب در لیگ دسته سوم و دسته دوم کشور به نمایندگی از این استان حضور خواهند داشت.

هم اکنون ۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان در لیگ‌های کشوری در رده سنی پایه حضور دارد و سالانه حدود ۶۰۰ مسابقه فوتبال در لیگ‌های استانی برگزار می‌شود که نقش مهمی در توسعه این رشته در یزد دارد.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/‏

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =