۲۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۰:۵۸
کد خبرنگار: 863
کد خبر: 83399110
۱ نفر

برچسب‌ها

مدیرعامل استقلال: هواداران اخبار را از رسانه رسمی باشگاه پیگیری کنند

تهران- ایرنا- امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال با توجه به انتشار اخبار نادرست درخصوص پرونده پرو پئیچ مهاجم کروات پیشین خود، از هواداران استقلال خواست تا اخبار را از رسانه رسمی باشگاه پیگیری کنند و توجهی به منابع غیررسمی و افرادی که به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند، نکنند.

به گزارش بامداد چهارشنبه باشگاه استقلال، فتحی درباره وضعیت پئیچ گفت: متاسفانه در فضای مجازی، دوستانی که خودشان را در سطح استقلال می‌بینند و از نام، لوگو و برند این باشگاه استفاده و از این طریق به جذب درآمد و اسپانسر و مخاطب می‌کنند، دست به تشویش اذهان هواداران و مخاطب می‌کنند، متاسفانه به این جو درباره پئیچ دامن می‌زنند و بنده از اولین روزی که مسئولیت گرفتم، پرونده وی را با همکارانم پیگیری کردیم که در هفته‌های اخیر این پیگیری بیشتر شد.
وی افرود: در حال حاضر معاون باشگاه در زوریخ حضور دارند و مکاتبه‌های زیادی کردیم که از درآمدهایمان در فیفا پول پئیچ را پرداخت کنیم که این کار انجام نشد. با فدراسیون فوتبال نامه‌نگاری کردیم که خود باشگاه این پول را پرداخت کنیم. با این حال در نامه‌نگاری‌های زیادی که دوباره با فیفا داشتیم، موفق شدیم به آنها این مسئله را بقبولانیم و آن‌ها پذیرفتند که این پول را از محل درآمدمان پرداخت کنند.
او ادامه داد: امروز با مسئولان کمیته انضباطی فیفا صحبت کردم و آنها اعلام کردند که این پول را از درآمد ما به پئیچ پرداخت کنند. آنها قرار است رسماً به فدراسیون فوتبال اعلام کنند که این پول را به او پرداخت می‌کنند. همچنین ما به صورت موازی پولی به سفارت ایران در کرواسی منتقل کردیم تا در صورت نرسیدن پول از سوی فیفا به پئیچ پرداخت کنیم.
فتحی تاکید کرد: بنده به هواداران استقلال می‌گویم که اخبار را از رسانه رسمی باشگاه پیگیری کنند و توجهی به منابع غیررسمی و افرادی که به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند، نکنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =