قول مساعد وزیر راه برای برقراری پرواز روزانه در فرودگاه یاسوج

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویر احمد از قول مساعد وزیر راه و شهرسازی برای برقراری روزانه پرواز در فرودگاه یاسوج خبر داد.

به گزارش ایرنا، حسین کلانتری روز سه شنبه در دیدار با وزیر راه و شهرسازی و گفت و گو پیرامون مسائل و مشکلات در حوزه راه های استان، خواستار برقراری پرواز روزانه در فرودگاه یاسوج شد که وزیر راه و شهرسازی نیز قول مساعد داده که برای برقراری پروازهای روزانه در فرودگاه یاسوج و افزایش این پرواز ها تلاش خواهد کرد.

کلانتری همچنین خواستار تخصیص اعتبار ویژه برای اتمام پروژه پاتاوه _دهدشت تا پایان سال جاری، کمک و تخصیص اعتبار به پروژه های محورهای یاسوج-شیراز، یاسوج_سمیرم و یاسوج_اقلید شد و گفت: انتظار می رود برای روشنایی محورهای ارتباطی استان، خط کشی، روکش آسفالت، نصب دوربین های سرعت سنج و… نیز اعتباری پیش بینی شود.

وی افزود: می طلبد نسبت به روشنایی و تهویه تونل های محور یاسوج _بابامیدان اعتبار ویژه ای تخصیص یابد.

نماینده عالی دولت در استان همچنین با اشاره به مشکلات محور یاسوج-سپیدار به چرام و حادثه فوت ۸ عضو یک خانواده در سانحه رانندگی، عنوان کرد: رفع اساسی مشکلات این محور نیازمند تامین اعتبار است.

کلانتری بیان کرد: وزیر راه قول مساعد برای رفع مشکلات حوزه راه های استان و تقویت تعداد پروازهای فرودگاه یاسوج داده و در همین نشست به صورت تلفنی با چند تن از معاونان خود و چند شرکت هواپیمایی برای رفع مشکلات استان صحبت کرد.

وی افزود: وزیر راه همچنین به رئیس سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای دستور داد که پیشنهادات استان را با جدیت پیگیری و در راستای رفع این مشکلات اقدام کند.
وزیر راه و شهرسازی نیز در این دیدار اظهار داشت: برای برقراری پروازهای روزانه در فرودگاه یاسوج و افزایش این پروازها از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم.

محمد اسلامی ادامه داد: برای اصلاح محور یاسوج_سپیدار به چرام کمک خواهیم کرد و سایر درخواست های استاندار را در بخش های مختلف بررسی و برای تکمیل پروژه ها اعتبار لازم تخصیص می یابد.

عزیر فیلی معاون عمرانی استاندار، کلانتری را در این دیدار همراهی کرد.

۹۹۲۹/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =