۲۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۳۸
کد خبرنگار: 1690
کد خبر: 83399066
۰ نفر
عیادت رئیس سازمان میراث فرهنگی از مدیر دهکده طبیعت قزوین

قزوین - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سه شنبه شب با حضور در بیمارستان شهید رجایی از مدیر دهکده طبیعت قزوین که در جریان بازدید این مسئول از این مکان با حمله شیر مواجه و مصدوم شده بود، عیادت کرد.

استاندار قزوین و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین نیز همراه علی اصغر مونسان حضور داشتند و از امیر رضا نوری عیادت کردند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین در جریان روند درمانی مدیر دهکده طبیعت بوستان باراجین قرار گرفت و از درگاه خدای متعال برای وی شفای عاجل مسئلت کرد.

 مونسان در حاشیه این ملاقات در جمع خبرنگاران گفت: دهکده طبیعت در بوستان منطقه نمونه گردشگری باراجین استان قزوین با زحمات نوری موسس دهکده به یک مجموعه بسیار زیبا و دلپذیر برای جذب گردشگر تبدیل شده است.
وی یادآور شد: موسس این دهکده روز گذشته در جریان بازدید اینجانب از این مجموعه توسط حمله یکی از شیرهای آزاد شده از قفس دچار حادثه شده بود و  با کمک نگهبانان از چنگ شیر وحشی نجات یافت و حادثه ختم به خیر شد.
مونسان همچنین گفت: از هموطنان درخواست می کنیم از مجموعه زیبا، کم نظیر و جذاب نمونه گردشگری دهکده طبیعت باراجین قزوین بازدید کنند.

3013