۲۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۰
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 83398983
۱ نفر

برچسب‌ها

بازیکنانم مقابل تیم آذرخش بندرعباس خوش درخشیدند

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند با تمجید از بازی بازیکنانش در دیدار با آذرخش بندرعباس گفت: در این دیدار بازیکنانم برای پیروزی تلاش زیاد و عالی بازی کردند.

حمید بی غم شامگاه روز سه شنبه بعد از پیروزی ۱۰ بر ۲ مقابل تیم آذرخش بندرعباس در جمع خبرنگاران افزود: بازی خوبی بود، هر دو تیم نمایش خوبی ارائه دادند تیم آذرخش ۱۰ گل خورد ولی به طور واقعی مردانه جنگید، فوتسال بازی کرد و به سراغ ضد فوتسال نرفت که این موضوع برای تیم ما ارزشمند بود.

وی اظهارداشت: به تیم داوری تبریک می گویم، قضاوت خوبی داشتند و از بازیکنانم تشکر می کنم که تلاش کردند و پیروز شدند، این برد حق بازیکنانم بود.

بی غم با بیان اینکه این پیروزی هیچ ارتباطی به کادر فنی و من نداشت تصریح کرد: این پیروزی زحمات بازیکنانم بود و به آنها تقدیم می کنم.

وی با اشاره به دو بازی قبلی تیمش بیان کرد: در بازی های گذشته وقتی توپ هایمان گل نمی شد گل می خوردیم ولی وقتی تیمی دوندگی نداشته باشد و برای پیروزی تلاش نکند باید به آن ایراد گرفت، ولی در دو بازی گذشته تیم ما هم جنگید و فوق العاده بودند.

همچنین محمد کشاور کاپیتان تیم فوتسال گیتی پسند نیز با قدردانی از حضور هواداران و تشویق تیمش افزود: هر دو تیم بازی خوبی ارائه کردند و به تیم خوب بندرعباس هم خسته نباشید می گویم.

وی تصریح کرد: تیم واحدی از تیم گیتی پسند دیدیم و به نظر من تا هفته ششم تیم ها هنوز جا نیفتادند تا شرایط آرمانی خود را پیدا کنند.

سپهر محمدی دروازه بان تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: به این پیروزی احتیاج داشتیم و تیم ما امسال ۸۰ درصد تغییرات داشت و این پیروزی برای ما روحیه بخش است.

وی با بیان اینکه تیم گیتی پسند هفته به هفته بهتر می شود گفت: امیدوارم در دیدارهای آینده با تلاش بازیکنان و درایت کادر فنی نتایجی کسب کنیم در خور شان تیم اصفهان باشد.

۸۱۱۴/‏۶۰۲۶/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =