۲۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۹
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83398949
۰ نفر
توضیح باشگاه استقلال درباره پرونده پرو پئیچ

تهران-ایرنا- باشگاه استقلال در باره پرداخت مطالبات پرو پئیچ بازیکن اسبق کروات خود اطلاعیه ای را صادر کرد.

باشگاه استقلال با توجه به پیگیری‌های متعدد هواداران و اعزام نماینده باشگاه به سوییس (مقر فیفا) فدراسیون جهانی فوتبال «طی چند روز گذشته» موافقت اولیه خود را جهت پرداخت طلب پرو پئیچ از حساب درآمد باشگاه استقلال در فیفا اعلام کرده است.

همچنین باشگاه استقلال به طور موازی مبلغ مذکور رادر اختیار سفارت ایران در کرواسی قرار داده که در صورت نیاز به طور مستقیم و نقدی این مبلغ به پرو پئیچ پرداخت خواهد شد.

باتوجه به حضور علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه در زوریخ، باشگاه استقلال در انتظار اعلام رسمی فیفا در جهت تایید این موضوع است که طبق مکاتبات و رایزنی های به عمل آمده بزودی این مهم انجام خواهد شد.

باشگاه استقلال از تمامی هواداران این تیم و اصحاب رسانه درخواست کرده است که باتوجه به حساسیت پرونده، تنها اخبار منتشر شده در سایت رسمی باشگاه استقلال را مورد استناد قرار دهند.

در شرایطی که باشگاه استقلال تا پایان وقت اداری روز گذشته فرصت داشت تا مطالبات ۴۲۰ هزار دلاری پرو پئیچ را پرداخت کند اما مسئولان این باشگاه تا شب گذشته این مبلغ را پرداخت نکردند.

پرو پئیچ بازیکن فوتبال اهل کرواسی و باشگاه‌های الفیصلی، تیرانا و اسکندربو کورچه است. وی رکورد بیشترین گل زده را در تاریخ لیگ برتر آلبانی را داراست. او در مرداد ماه سال ۹۴ با قراردادی دو ساله به باشگاه استقلال تهران پیوست و در مدت حضورش در جمع آبی پوشان ۵ گل به ثمر رساند.

«غلامرضا رفیعی» وکیل بین المللی فوتبال امروز در مصاحبه با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: در پرونده پرو پیئچ هیچ خطری باشگاه استقلال را تهدید نمی کند و حتی یک درصد احتمال محرومیت این باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالات وجود ندارد.

وی ادامه داد: در پرونده پرو پیئچ هیچ خطری باشگاه استقلال را تهدید نمی کند زیرا اگرچه مهلت ۶۰ روزه این تیم برای پرداخت بازیکن مورد نظر به پایان رسیده و تاکنون پرداخت صورت نگرفته است اما با توجه به اینکه تدابیری از سوی استقلال قبل از پایان فرصت ۶۰ روزه اتخاذ و مراتب تمکین خود به اجرای رای کمیته انضباطی را به طور کتبی به مقامات فیفا اعلام کرده و آمادگی خود را برای پرداخت مطالبات پرو پیئچ ذکر کرده است، حتی یک درصد احتمال محرومیت باشگاه استقلال از دو پنجره نقل و انتقالات وجود ندارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =