۲۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۵
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83398869
۰ نفر

برچسب‌ها

مرزبانان حافظان امنیت کشور هستند

بوشهر- ایرنا- مرزبانان جمهوری اسلامی ایران در کنار سایر نیروهای مسلح در راستای برقراری امنیت و اقتدار با تمام توان خود از مرزهای کشور پاسداری و محافظت می کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر روز سه شنبه در نشست فرماندهان و روسای پاسگاه های مرزبانی استان بوشهر گفت: این استان به لحاظ موقعیت استراتژیک و دارا بودن اماکن و مراکز حساس از اهمیت خاصی برخوردار است و این امر وظیفه نیروهای مرزبانی را دوچندان می کند.
مجید خورشیدی افزود: مبارزه با قاچاق سازمان یافته و کشف هرچه بیشتر مواد مخدر از مسیر دریا با توجه به تغییر مسیر قاچاق مواد از خشکی به دریا امروز از اولویت‌های نیروی مرزبانی است.

وی بیان کرد: امروز دشمن با وارد کردن انواع و اقسام مواد مخدر سرمایه های انسانی کشور را هدف قرار داده به همین دلیل نیروی دریابانی در حوزه کشفیات مواد مخدر از هیچ کوششی دریغ نکند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: ارتقای راهبرد عملیاتی، تقویت راهبرد امنیتی و کاهش آسیبها از مهمترین برنامه های مرزبانی است.

سردار ولی الله رضایی نژاد اظهار کرد: کنترل به موقع مرزها همواره می تواند امنیت کشور را تامین کند.
وی بیان کرد: با توجه به حضور بیش از هشت هزار انواع شناور در آبهای استان بوشهر تلاش مجموعه مرزبانی بر این است که مطابق با مقررات، بر عملکرد این شناورها در این حوزه نظارت شود.

فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: با توجه به مجهز شدن نیروی دریابانی به امکانات و شناورهای نوین در این راستا مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر از اولویت های دریابانی به شمار می رود.

۶۰۴۷/‏۶۰۴۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =