۲۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۸
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 83398811
۴ نفر

برچسب‌ها

سرباز به خط پایان رسید

تهران- ایرنا- فیلم کوتاه «سرباز» به کارگردانی افشین منصوری پس از پایان تدوین آماده نمایش شد.

افشین منصوری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا درباره فیلم کوتاه سرباز، اظهار داشت: تلاشم به تصویر کشیدن اتفاقاتی بوده که شاید روزانه با آنها برخورد می کنیم، اما به راحتی از کنارشان می گذریم و آنها را نمی بینیم؛ چرا که آنقدر زندگی امروز سریع و پر رفت و آمد شده است که انسان ها زمان کمتری حتی برای حواس پنجگانه خودشان می گذارند.

وی افزود: در فیلم کوتاه باید در کمترین زمان، با نگاهی کاملاً متفاوت، مهمترین اتفاقات را به بیننده ارائه دهید. از نگاه من انتقال پیام و به فکر واداشتن مخاطب در کوتاهترین پلان ها مهمترین رسالت فیلم کوتاه است.

این کارگردان با اشاره به سختی‌های ساخت این دو فیلم کوتاه، گفت: سعی می کنم حرف و تفکر خود را به تصویر بکشم و به زودی با کارهای جدید این مسیر را ادامه خواهم داد.

در فیلم کوتاه سرباز، عقیل بهرامی به عنوان تنها بازیگر حضور دارد و میلاد سهرابی فیلمبرای آن را به عهده داشته است.

همچنین شهاب رضوی گریمور و محمد منصوری صدابردار و مصطفی حاجی زاده تدوین و صدا گذاری، هادی نظمی مدیر تولید و مریم اسماعیلی فومنی طراح صحنه و لباس و همچنین سرمایه گذاری فیلم را بر عهده داشته است.

افشین منصوری تاکنون در چندین پروژه سینمایی، تله فیلم و سریال به عنوان دستیار کارگردان و برنامه ریز فعالیت داشته و سرباز به عنوان دومین تجربه کارگردانی او است.

وی پیش از این فیلمنامه خودکار قرمز اثر عقیل بهرامی را در مقام کارگردان به تصویر کشیده بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =