اتکا به قرآن عامل پیروزی ایران اسلامی مقابل استکبار است

ارومیه – ایرنا – نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: اتکا به قرآن کریم و توجه به آموزه‌های این کتاب انسان‌ساز، عامل پیروزی همیشگی ایران اسلامی در همه عرصه‌ها مقابل نظام سلطه است.

آیت الله سیدعلی اکبر قرشی روز سه شنبه در آیین اختتامیه مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه در ارومیه افزود: اجرای طرح ها و مسابقات قرآنی در اعتلای فرهنگ جامعه و ارتقای دانش قرآنی بسیار موثر است.

وی با اشاره به انجام میلیون ها بار ختم قرآن کریم طی سال در ایران اسلامی اضافه کرد: همین امر، میهن اسلامی ما را بیمه و در مقابل توطئه های دشمنان مصون می کند.

وی با بیان اثر روحی روانی غیرقابل وصف قرائت و تدبر در قرآن کریم بیان کرد: در صورتی که این کلام نورانی در جان آدمی رسوخ کند، انسان به جهانی دیگر وارد می شود.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: داروی درد امروز جامعه توسل به کلام الهی است و باید توجه داشته باشیم که این امر علاوه بر نتایج روحی و روانی، موجب آباد شدن کشور و کمک های غیبی به ایران اسلامی می شود.

آیت الله قرشی گفت: قرآن انسان را از ظلمات به سوی نور هدایت می‌کند بنابراین باید آن را ترویج کرد تا مشکلات حل شود.

مرحله استانی مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه با حضور نزدیک به ۳۰۰ نفر از شهرستان های ۱۷ گانه آذربایجان غربی به مدت سه روز در ارومیه برگزار شد.

در این رقابت ها نفرات برتر هر بخش مشخص و به مسابقات کشوری که اوایل پاییز امسال در استان اصفهان برگزار می شود.

۸۱۳۷/‌۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =