اقلیم کردستان نباید به پناهگاه ضدانقلاب تبدیل شود

مهاباد- ایرنا- فرمانده سپاه شهدای آذربابجان‌غربی گفت: برای نظام جمهوری اسلامی ایران قابل قبول نیست که اقلیم کردستان عراق به پناهگاه ضدانقلاب در منطقه تبدیل شود و تروریست‌ها از آنجا برای استقرار و طرح‌ریزی عملیات علیه ما استفاده کنند.

سردار حبیب شهسواری روز سه‌شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نیروهای ضدانقلاب در داخل خاک اقلیم کردستان عراق و در دل کوه‌ها مستقر شده‌اند و به صورت علنی با نظام جمهوری اسلامی و اتحاد کشورهای همسایه مبارزه می‌کنند.

وی با اشاره به برخورد قاطعانه با اقدامات تروریستی گروهک‌های معاند، افزود: عبور از مرزهای جمهوری اسلامی ایران برای نیروهای ضدانقلاب به خواب ابدی تبدیل خواهد داشت مگر اینکه پیکر بی‌جان آنان در منطقه پیدا شود.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران با قدرت تمام هرگونه خودنمایی برای این گروهک‌ها که اغلب دست‌نشانده و جیره‌خوار اسکتبار جهانی هستند را به رویایی برای آنان مبدل خواهد کرد.

وی با اشاره به حادثه تروریستی پیرانشهر و شهادت سه نفر از نیروهای جان‌برکف سپاه ادامه داد: عملیات تروریستی یک اقدام ناجوانمردانه است که هیچ وقت باعث کاهش ضریب ناامنی در کشور نمی‌شود.

سردار شهسواری تاکید کرد: آذربایجان‌غربی با وجود داشتن ۹۶۷ کیلومتر مرز مشترک با کشورهای همسایه و وجود انواع گروهک‌های ضدانقلاب در اطراف خود جزء استان‌های امن کشور محسوب شده و این خطه توسط نیروهای جان‌برکف و مرزداران غیور منطقه به خوبی حفاظت می‌شود.

وی بیان کرد: یکی از شهدای این حمله تروریستی از نیروها و رزمندگان بومی و عشایر منطقه است که ۳۷ سال برای برقراری و پایداری امنیت خالصانه تلاش کرد و بالاخره جان خود را فدای نظام و این مرز و بوم کرد.

سردار شهسواری با بیان اینکه عملیات تلافی‌جویانه علیه این گروهک به صورت کوبنده انجام شد، گفت: دشمنان نظام و اسلام در هر کجای این دنیا که باشند از تیررس نیروهای سپاه و بسیجی در امان نخواهند بود و باید همواره منتظر عواقب این‌گونه حرکت‌های ناخردمندانه خود علیه رزمندگان اسلام باشند.

بعد ازظهر سه‌شنبه هفته‬ گذشته‬ / ‏۱۸‬ تیرماه / ‏در یک حمله تروریستی در پیرانشهر سه نفر از نیروهای سپاه به شهادت رسیدند و یک نفر نیز زخمی شد.

این حمله تروریستی در خروجی پیرانشهر به سمت سردشت اتفاق افتاد و حاصل احمدی (ایلخانی)، ستار پیروتی، امید ملازاده در این حمله به جمع یاران شهیدشان پیوستند و «شورش قادری» نیز مجروح شد.

۹۹۰۳/‏۶۱۸۵/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =