۲۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۷
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 83398769
۰ نفر
آسفالت جاده پلدختر - خرم آباد در دستور کار قرار گیرد

خرم آباد - ایرنا - معاون فرماندار پلدختر گفت: با گذشت بیش از ۱۰۰ روز از جریان سیل فروردین سال جاری جاده پلدختر- خرم آباد آسفالت نشده که این مهم باید در دستور کار دستگاه‌های مربوطه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نادیا امرایی روز سه شنبه درجلسه شورای ترافیک شهرستان پلدختر بر لزوم تسریع در تردد در جاده پلدختر - خرم آباد تاکید کرد و اظهار داشت: اقتصاد شهرستان پلدختر در اثر نبود تردد در این جاده تحت تأثیر قرار گرفته و کسبه و بازاریان را با مشکلات بسیاری روبه رو کرده است.

وی افزود: سختی تردد در مسیر پلدختر - خرم آباد مورد تأیید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای قرار گرفته که علاوه بر خطرهای جاده ای باید هر چه زودتر این راه آسفالت شود.

معاون فرماندار پلدختر بیان کرد: راه‌های روستایی و پل‌های روستاهای حوزه بخش مرکزی و معمولان که در جریان وقوع سیل اخیر تخریب شده ضرورت دارد تا قبل ار آغاز فصل بارندگی بازسازی و قابل تردد شود.

او افزود: در جریان سیل ۹۸ بسیاری از علائم موانع و تابلوهای هشدار دهنده و بازدارنده راه‌های شهرستان پلدختر از بین رفته که نیاز است در اسرع وقت برای جلوگیری از ایجاد مشکل، نصب شوند.

امرایی خاطرنشان کرد: آسفالت روستاهای دعوت مالگه، هرسگه و کمچکله توسط راه و شهرسازی پلدختر پیگیری و انجام شود.

معاون فرماندار پلدختر گفت: تابلوهایی که در اثر جریان سیل فروردین سال جاری شهر پلدختر از بین رفته توسط شهرداری و با همکاری اداره راهنمایی و رانندگی نصب شود.

۷۲۷۲/۷۲۷۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =