نمایشگاه تهران بهترین فرصت ارائه توانمندی عشایر آذربایجان‌غربی است

ارومیه – ایرنا – سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر تهران که در حال برگزاری است، بهترین فرصت برای ارائه ظرفیت‌های عشایر این استان است.

پیمان آرامون روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور افزود: دستگاههای اجرایی استان باید در این نمایشگاه با تمام توان شرکت کنند تا این ظرفیت ها به خوبی در اختیار شهروندان دیگر استان ها قرار گیرد.

وی اضافه کرد: شرایط اقلیمی و جاذبه های طبیعی و تاریخی آذربایجان غربی برای همه مردم ایران قابل توجه است و در صورت ارائه درست، می توان اشتیاق بیش از پیش مردم کشور را برای حضور در استان فراهم کرد.

وی بیان کرد: در سال های اخیر، اقدامات دولت در بخش ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولیدات روستایی بسیار شاخص و برجسته بوده که باید این موارد به مردم کشور تبیین شود.

چهارمین دوره نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر کشور از ۲۴ تا ۲۷ مرداد امسال در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

معرفی استعدادها، قابلیت ها و پتانسیل های موجود در مناطق روستایی و عشایری، معرفی روستاها و مناطق عشایری نمونه به عنوان الگوی توسعه برای سایر روستاها و معرفی جاذبه های فرهنگی آداب و رسوم های مختلف از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

۸۱۳۷/‌۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =