نظارت بر نحوه عرضه اقلام مصرفی مردم تشدید شود

شهرکرد_ ایرنا_ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به میزبانی از مسافران تابستانی در استان و بالا بودن برخی از خدمات در استان، نظارت بر عرضه کالاهای مصرفی باید تشدید شود.

به گزارش ایرنا، الله کرم نصیری روز سه شنبه در نشست تنظیم بازار این استان افزود: با تشکیل یک هیات ۸ نفره بر روند توزیع و عرضه کالاهای اساسی بویژه شکر نظارت بیشتری انجام می گیرد.

وی ادامه داد: ضمن تعیین قیمت مصوب و ثابت برای اقلام مصرفی مردم، نظارت تعزیرات بر نحوه عرضه کالا از اهمیت زیادی برخوردار است و چنانچه انحرافی در بازار وجود داشته با شدت با آن برخورد می شود.

نصیری تصریح کرد: تصمیم گیری در خصوص تعیین نرخ مصوب کالاها و اینکه شکر توزیعی تنها به شکل یارانه‌ای عرضه شود یا خیر با تشکیل کمیته‌ای نهایی و اعلام می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین بر تامین دام مورد نیاز برای نذورات عید قربان تاکید کرد و گفت: جهاد کشاورزی در این خصوص همکاری و هماهنگی لازم را با سایر نهادهای مربوطه داشته باشد.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست با بیان اینکه کمبود گوشت مرغ در استان وجود ندارد، اظهار داشت: یک میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه از جوجه یک روزه تا مرغ کامل در استان داریم و ۵۰۰ هزار مرغ آماده کشتار است.

سام مردانی افزود: همچنین ۱۲ تن مرغ منجمد در استان آماده عرضه داریم.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص تامین گوشت قرمز نیز مشکلی وجود ندارد و قیمت گوشت گوساله ارزان‌تر از قبل شده است.

مردانی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۲۶ هزار تن گوشت قرمز در استان تولید شد.

۷۳۶۳/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها