۲۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۲
کد خبرنگار: 1045
کد خبر: 83397942
۰ نفر

برچسب‌ها

مرکز عرضه داروهای گیاهی در تربت حیدریه مهر و موم شد

تربت حیدریه- ایرنا- مسئول اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از مهر و موم یک مرکز عرضه داروهای گیاهی در این شهرستان خبر داد.

فرهاد حیدری روز سه شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: در این مرکز، اعمال طب سنتی مانند حجامت، فروش داروهای گیاهی غیرمجاز، ترکیب غیر قانونی و غیرمجاز انواع داروهای گیاهی و ویزیت بیماران انجام می‌شد که این امر تهدیدی جدی برای سلامت شهروندان محسوب می‌شد.

وی گفت: با پیگیری کارشناسان اداره نظارت بر درمان دانشگاه و با همراهی کارشناسان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، پس از بازرسی از این مکان و محرز شدن تخلفات، این مرکز مهر و موم و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی، تحویل دستگاه قضائی شهرستان تربت حیدریه شد.

او از اقشار مختلف مردم خواست برای دریافت هرگونه خدمات که با سلامت آنها ارتباط دارد مراقب افراد سودجو و منفعت طلب باشند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد را از طریق تماس با شماره تلفن ۵۲۲۲۸۰۱۵ به واحد اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اطلاع دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در حوزه جغرافیایی تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به ۳۵۰ هزار نفر از ساکنان این شهرستانها در نیمه جنوبی خراسان رضوی خدمات ارائه می‌دهد. این دانشگاه ۱۹۰ تخت در بیمارستان ۹ دی تربت حیدریه و ۲۰ تخت در بیمارستان مه ولات دارد.

تربت حیدریه در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

۷۰۷۹/‏۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =