۲۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۶
کد خبر: 83397765
۱ نفر

برچسب‌ها

مرغ «نیمار» یک پا دارد

تهران- ایرنا- براساس گزارش روزنامه لوپاریسین، «نیمار» پس از بازگشت به تمرینات پاری‌سن‌ژرمن با مدیر ورزشی این تیم ملاقات کرده و در جلسه ای که طرفین موضع خود را آشکارا بیان کرده و مهاجم سلسائو از جریمه باشگاه مطلع شده، مرد برزیلی بار دیگر بر تمایل خود مبنی بر جدایی از این تیم تاکید کرده است.

نیمار یک هفته پس از موعد مقرر در تمرینات تیم پاریسی حاضر شد؛ موضوعی که پدر وی مدعی شده است که باشگاه را نسبت به آن مطلع کرده و در سوی دیگر پی‌اس‌جی نظر مخالفی داشته و اعلام کرده است که نیمار را جریمه نقدی خواهد کرد.

نیمار جریمه شد و درخواست جدایی کرد

لئوناردو در دفتر خود در کمپ تمرینی پی اس جی با نیمار ملاقات و سعی کرد بدون هیچ ابهامی با مهاجم جنجالی شفاف باشد؛ مکالمه فشرده بود اما مدیر ورزشی برزیلی، نیمار را نسبت به این موضوع که تاخیر وی برای پیوستن به تیم عواقبی را برای وی به همراه خواهد داشت، آگاه کرد.

در سوی مقابل، نیمار نیز موضع خود را مشخص کرده و بار دیگر تمایل خود را برای جدایی در تابستان سال جاری از این تیم عنوان کرده است. البته مهاجم سلسائو در این ملاقات اسمی از بارسلونا یا مقصد بعدی خود نبرده اما به طور شفاف اعلام کرده است که به هیچ عنوان قصد ندارد برای «توماس توخل» بازی کند.

نیمار
آمادگی نیمار در تمرینات پی‌اس‌جی

به لطف قراردادی که همین چند وقت پیش امضای آن خواب و خیال را از نیمار ربوده بود، لئوناردو به دفعات وی را نسبت به تعهداتش به پی‌اس‌جی آگاه می‌کند.

براساس گزارش لو پاریسین، نیمار و نمایندگانش از جریمه غافلگیر شده و معتقدند این تنبیه بیشتر برای روشن کردن آتش تفرقه مابین طرفین اعمال شده است در صورتی که نیمار ترجیح می‌دهد بدون هیچ دعوایی با «ناصر الخلیفی» و لئوناردو پاریس را ترک کند.

برای تیم پاریسی این موضوع اهمیت دارد که نیمار آنان را در تور چین همراهی کند و علت آن هم تعهدات اسپانسرینگ وی گزارش شده است بنابراین در صورتی که او در تست پزشکی، آماده تشخیص داده شود اما در بازی تدارکاتی مقابل اینترمیلان در اردوی چین حاضر نشود، پی‌اس‌جی جریمه دیگری را برای وی در نظر خواهد گرفت.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha