نوارهای مصاحبه اختصاصی و محرمانه «نیمار» به سرقت رفت

تهران- ایرنا- خبرنگار تارنمای تولید محتوای «یو او اِل اسپورت» برزیل که مصاحبه اختصاصی و افشاگرانه ای را با «نیمار» مهاجم جنجالی پاری‌سن‌ژرمن ترتیب داده و ضبط کرده بود، در خبری غافلگیرکننده مدعی شد که تمام نوارهای حاوی فایل‌های مصاحبه از خودروی وی به سرقت رفته است.

بی شک تابستان سال جاری یکی از بدترین تابستان‌های مهاجم برزیلی بوده است؛ او به دلیل مصدومیت، کوپا آمریکایی که سلسائو در آن قهرمان شد را از دست داد و گمانه زنی‌های بی وقفه از اعمال فشار وی بر تیم پاریسی به منظور بازگشت به نیوکمپ حکایت دارد.

تازه ترین بدشانسی که گریبان مهاجم پی‌اس‌جی را گرفته، مفقود شدن مصاحبه اختصاصی وی با شبکه یو او ال اسپورت برزیل است؛ مصاحبه ای که قرار بود امشب در یکی از برنامه های پرطرفدار این شبکه به طور انحصاری روی آنتن برود که از قضا به سرقت رفته است.

براساس اظهارات «ژائو پائولو ورگوئیرو» خبرنگار برزیلی این شبکه، تیم تولید و ضبط کننده این مصاحبه متوجه شده‌اند که درب صندوق عقب خودروی آنان به زور باز شده و تمامی فایل‌های ضبط شده به سرقت رفته است.

روزنامه آ. اس اسپانیا به نقل از این خبرنگار نوشت: آنها (سارقان) تمام کارت‌های حافظه‌ای را که مصاحبه نیمار روی آنها ذخیره شده بود را دزدیده‌اند؛ مصاحبه‌ای که نیمار جزئیات برنامه آینده خود را در آن فاش کرده بود.

بخش اول این مصاحبه تفصیلی ۱۱ جولای و بخش دوم آن ۲ روز بعد ضبط شده بود؛ یکی از شروط نیمار برای انجام این مصاحبه اختصاصی این بود که هیچ سوالی در خصوص بارسلونا یا اتهامات تجاوز جنسی مطرح شده و جاری علیه وی پرسیده نشود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha