۲۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۱
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 83397297
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۲۲۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس

بیرجند - ایرنا - ۲۲۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس خراسان جنوبی و کرمان در بازرسی از یک سواری زانتیا در محور سیرچ - شهداد کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی روز دوشنبه گفت: صبح امروز مأموران پلیس خراسان جنوبی خبری دریافت کردند که قاچاقچیان مواد مخدر در حال انتقال مواد مخدر به شهرهای مرکزی کشور هستند که بلافاصله موضوع پیگیری و تعقیب و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار مجید شجاع افزود: ردگیری اطلاعاتی و عملیاتی مأموران مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی حاکی از این بود که حاملان مواد مخدر با یک دستگاه خودروی پرسرعت از شهرستان نهبندان عبور کرده و به طرف شهرستان شهداد استان کرمان در حرکت هستند که با هماهنگی مقام قضائی ۲ تیم ویژه مبارزه با مواد مخدر استان کرمان جهت توقیف خودرو به محور سیرچ به شهداد اعزام شدند.

وی بیان کرد: مأموران انتظامی استان کرمان خوردوی زانتیا حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از خودرو ۲۲۰ کیلو تریاک کشف و یک متهم دستگیر کردند.

**کشف ۱۵۴ کیلوگرم تریاک در نهبندان

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی هم گفت: ۱۵۴ کیلوگرم تریاک در بازرسی از سواری پژو ۴۰۵ در شهرستان نهبندان کشف شد.

سرهنگ سعید دادگر افزود: ظهر روز گذشته مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد دارند محموله مواد مخدر را از مرزهای شرقی به شهرهای مرکزی کشور منتقل کنند، موضوع را پیگیری کردند.

وی بیان کرد: مأموران هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی شهرستان نهبندان به یک خودروی پژو ۴۰۵ که با سرعت بالا در حرکت بود مشکوک شدند و خودرو را تحت نظر قرار دادند.

سرهنگ دادگر ادامه داد: مأموران با استفاده از علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده خودرو با مشاهده مأموران بر سرعت خود افزود و متواری شد.

وی گفت: مأموران با اقدامات پلیسی خودرو را متوقف و بازرسی کردند که در بازرسی از خودرو ۱۵۴ کیلوگرم تریاک کشف و ۲ متهم دستگیر شدند.

۷۵۵۶*۶۰۵۴