۲۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۱
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83397210
۰ نفر

برچسب‌ها

تحقق وعده های دولت تا نیل به رضایت مندی مردم

کرج - ایرنا- استاندار البرز با تاکید براینکه متعصبانه، وعده های دولت دنبال می شود ، گفت: تمام تلاش خود را برای تحقق وعده های دولت تا نیل به رضایتمندی مردم به کار گرفته ایم.

به گزارش ایرنا، عزیزاله شهبازی روز دوشنبه در دیدار با مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده افزود: تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان در مناصب مدیریتی یکی از این وعده ها به شمار می رود که با عزم جدی وارد عمل شده و گام های بزرگی در این زمینه برداشته شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات بسیار خوبی برای انتصاب بانوان توانمند در پست های مدیریتی صورت گرفته، ادامه داد: برنامه های گسترده ای برای بهره برداری از توان مدیریتی بانوان در البرز داریم.
استاندارالبرز اظهار داشت: بانوان ثابت کرده اند که توان مدیریتی ویژه ای در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دارند و این مطلب احتمال کسب مناصب مدیریتی برای این قشر را بیش از پیش می کند.
شهبازی گفت: در البرز برای نخستین بار ۲ بانو در پست معاونت فرمانداری منصوب شدند که این روند با شناسایی افراد توانمند تداوم و استمرار خواهد یافت.
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده نیز در این دیدار از اقدامات استاندار البرز برای تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان از پست های مدیریتی، قدردانی کرده و این نگاه و توجه را برای بهره برداری از ظرفیت بانوان توانمند در استان، ارزشمند دانست.
فریبا نظری پور کیایی اضافه کرد: رویکرد وزارت کشور نیز حمایت از بانوان توانمند برای رسیدن به پست های مدیریتی است که انتظار می رود در چنین بستری، بانوان به خودباوری بیشتری رسیده و ظرفیت های خود را ارتقاء دهند.

۸۰۲۹/‏‬ ۶۱۵۵
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =