تاج: پیگیر پول‌های بلوکه شده فدراسیون از طریق بانک مرکزی هستیم

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به پول های بلوکه شده این فدراسیون در خارج به دلیل تحریم های یک‌جانبه و غیرقانونی آمریکا، گفت: پیگیر آزادسازی این پول ها از طریق بانک مرکزی هستیم.

مهدی تاج پیش از آغاز دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران با تیم امید که از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه عصر امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی و بدون حضور تماشاگران برگزار می شود در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت وصول پول‌های بلوکه شده فدراسیون به دلیل تحریم‌ها اظهار داشت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم پول‌های مان را بگیریم. وزارت ورزش، بانک مرکزی و همه باید تلاش کنند مشکلات فوتبال حل شود، چون ما از سه ما قبل از عید تا الان نتوانستیم از وزارت ورزش پولی دریافت کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: در تلاش هستیم تا بتوانیم طلب مارک ویلموتس را هم پرداخت کنیم.

تاج توضیح داد: در همین ارتباط سه تا چهار مرتبه به بانک مرکزی مراجعه و با مسئولان این بانک صحبت کردیم و در حال طی مسیرهای لازم هستیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: امیدواریم همین شدت و دلواپسی‌های ما در وزارت ورزش و بانک مرکزی هم ایجاد شود تا مساله حل شود.

تاج همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره حذف نام ایران از رنکینگ لیگ‌های AFCگفت: این موضوع یک اشتباه تایپی بود که موضوع را پیگیری را کردیم و تصحیح شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =