۲۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۰
کد خبرنگار: 1618
کد خبر: 83397189
۰ نفر

برچسب‌ها

پزشکان هنرمند یزدی معرفی می شوند

یزد- ایرنا- رئیس سازمان نظام پزشکی یزد از برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی هنری جامعه پزشکی این استان و معرفی هنرمندان جامعه پزشکی خبر داد.

دکتر احمد حائریان روز دوشنبه افزود: این جشنواره به مناسبت روز پزشک عصر پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه جاری در محل سالن هلال احمر قاسم آباد یزد برگزار می شود.

به گزارش دانشگاه علوم پزشکی یزد وی با بیان اینکه علاقه مندان تا ۱۵ مرداد ماه جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند افزود: در این جشنواره از هنرمندان جامعه دانشگاهی علوم پزشکی یزد اعم از پزشکان، دندانپزشکان و داروسازان که در حوزه های شعر، خوشنویسی، نقاشی، عکاسی، خطاطی، داستان نویسی، موسیقی، نویسندگی و غیره فعال هستند دعوت می شود تا آثار خود را تا مهلت معین به دبیرخانه ارسال کنند.

دکتر حائریان خاطرنشان کرد: در این جشنواره از هنرمندان به نام و پیشکسوت یزدی در رشته های فوق و همچنین جامعه پزشکی هنرمند یزدی که ساکن یزد نیستند نیز دعوت می شود.

رئیس نخستین جشنواره فرهنگی هنری جامعه پزشکی استان یزد از برپایی نمایشگاه آثار شرکت کنندگان و محفل شعرخوانی و قصه گویی در حاشیه این جشنواره خبر داد و افزود: ضمن به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان پزشکان در سالن مجاور جشنواره، محفل های شعرخوانی، قصه گویی، خطاطی و نقاشی نیز زینت بخش این جشنواره می باشد.

۶۱۹۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =