سرمایه گذاری در تربت حیدریه به ۸۰ هزار میلیارد ریال افزایش یافت

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار ویژه تربت حیدریه، مبلغ سرمایه گذاری برای اجرای طرح های عمرانی، تولیدی و صنعتی در این شهرستان را ۸۰ هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، علی رستمی روز دوشنبه در همایش صنعتگران، کارآفرینان، بازاریان و اصناف تربت حیدریه که با حضور وزیر صمت برگزار شد، افزود: با بهره برداری از پروژه‌های در حال ساخت، نرخ بیکاری در این شهرستان کاهش خواهد یافت.

وی اظهار داشت: حجم نقدینگی در کشور بسیار زیاد است که باید به سوی تولید هدایت شود و در صورت تحقق این مهم، شاهد رفع بسیاری از مشکلات فراروی جامعه خواهیم بود.

وی گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید با تسهیل گری و رفع برخی قوانین دست و پا گیر، زمینه جلب و جذب بیشتر سرمایه گذاران را فراهم کنند.

رستمی افزود: در صورت تحقق این مهم علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار و کاهش نرخ بیکاری، شاهد بهبود وضع معیشتی مردم و رونق فضای کسب و کار خواهیم بود.

وی اظهار داشت: با طرح‌های در دست اقدام، تربت حیدریه اکنون به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده که با تکمیل و بهره برداری از آنها، تحول بزرگی در این شهرستان ایجاد خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تربت حیدریه نیز گفت: از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای حمایت از سرمایه گذاران به شکل مطلوب استفاده می‌شود.

مهدی عباسپور افزود: در سه ماه نخست امسال ۲۰ مجوز راه اندازی واحدهای تولیدی با ۵۰۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری در تربت حیدریه صادر شده است.

وی اظهار داشت: در این ارتباط ۷۲ فرصت سرمایه گذاری در شهرستان احصا شده و آماده هرگونه همکاری با سرمایه گذاران در این زمینه هستیم.

شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربیت حیدریه در حدود ۱۵۰ کیلومتری مشهد واقع است.

۷۰۷۹/‏۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =