وزارت نفت در صنعت نفت و گاز کهگیلویه و بویراحمد سرمایه گذاری می کند

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزیر نفت برای حمایت از سرمایه گذاری در بخش های مختلف این استان از جمله صنعت نفت و گاز قول مساعد داده و برای حمایت از پروژه ها و سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد اعلام آمادگی کرده است.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و بیژن زنگنه وزیر نفت صبح امروز دوشنبه دیدار و گفت و گو کردند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با اشاره به وضعیت و قابلیت های موجود کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت های بسیاری در بخش های مختلف به ویژه حوزه نفت، گاز و انرژی است.

حسین کلانتری خواستار تسریع در اجرای طرح مجتمع گردشگری، تفریحی و رفاهی پارک جنگلی یاسوج شد و از وزارت نفت خواست مشکلات موجود، کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران را مرتفع کند.

کلانتری با اشاره به تولید بیش از ۲۵ درصد نفت و گاز کشور در این استان، خواستار تخصیص و تقویت اعتبارات پروژه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از سوی وزارت نفت شد و گفت: باتوجه به این ظرفیت خواستار نگاه ویژه این وزارت خانه به استان هستیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: حمایت از سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد و جذب سرمایه گذار یکی از راهکارها و اولویت های مهم در جهت توسعه همه جانبه این استان است.

زنگنه وزیر نفت در این دیدار در خصوص مطالبات و پیشنهادات استاندار کهگیلویه و بویراحمد و در جهت تقویت و توسعه پروژه های کهگیلویه و بویراحمد، دستورات لازم را به زیر مجموعه این وزارت خانه صادر کرد.

۹۸۶۸/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =