۲۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۷
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83397051
۰ نفر

برچسب‌ها

واکنش پرسپولیس به توقیف نشان تجاری این باشگاه

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس در پی انتشار خبر توقیف نشان تجاری این باشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

باشگاه پرسپولیس در پی انتشار خبر توقیف نشان تجاری باشگاه، با صدور اطلاعیه ای ضمن اعلام تمکین برابر احکام صادره قضایی تاکید کرد؛ انجام هزینه‌های جاری و جلوگیری از ایجاد اختلال در برنامه های آماده سازی تیم و پرداخت های ضروری به بازیکنان و جذب سرمربی در اولویت قرار دارد. ضمن آنکه حل و فصل چنین مواردی از خواسته های باشگاه است.

در این اطلاعیه آمده است: در پی انتشار خبر مربوط به توقیف نشان تجاری باشگاه پرسپولیس به اطلاع هواداران عزیز و رسانه های محترم می رساند؛ مشکلات ناشی از بدهی های گذشته برای پرسپولیس مطلب تازه ای نیست و این باشگاه همواره با یاری و حمایت هوادارانش، از مصایب این گونه گذشته است.
در این اطلاعیه با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت محمد رویانیان از ایزدبین مبلغ ۶۰ هزار یورو دریافت کرد، تصریح شده است: در اسناد مالی و اعتباری باشگاه، درباره نحوه هزینه کردن این مبلغ در آن زمان، سندی موجود نیست و به طور حتم نمی توانیم درباره اینکه مبلغ فوق به چه منظور دریافت و کجا هزینه شده است، اطلاعاتی ارائه کنیم. با این وجود، نظر به اینکه باشگاه پرسپولیس خود را موظف به تمکین برابر احکام قضایی می داند، بازپرداخت این مبلغ را می پذیرد. همچنین مواجهه باشگاه با چنین مشکلی، پیش از این نیز به اطلاع هواداران عزیز رسیده بود.
سرخپوشان در اطلاعیه خود تاکید کرده اند: در این ارتباط برای حل مشکل، اقدام هایی نیز صورت گرفت. برای هواداران عزیز و رسانه های محترم نکته پنهانی نیست که باشگاه با بدهی های انباشته از گذشته و فشارهای مالی روبرو است. باشگاه در راستای حل مشکل، جلساتی را با طلبکار تشکیل داد. در جریان این جلسات مقرر شد بدهی فوق در ۶ قسط به وی عودت داده شود. قسط اول نیز پرداخت شد ولی با توجه به مشکلات و ضرورت های مالی، پرداخت اقساط بعدی ممکن نشد.

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه خود آورده است: اولویت باشگاه به ناچار رسیدگی به هزینه های جاری از قبیل به خدمت گرفتن کادر فنی جدید، پرداخت مطالبات بازیکنان و عقد قرارداد با بازیکنان جدید یا نفراتی است که باید با آنها تمدید می شد تا اخلالی در روند آماده سازی تیم ایجاد نشود که همواره خواسته هواداران هم بوده است. باشگاه ناگزیر از انجام این هزینه ها در موعد زمانی مشخص است.

باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه در شرایط فعلی نیاز به آرامش و تمرکز روی اهداف خود دارد که همانا ادامه موفقیت ها است تا موجب شادی هواداران و رونق فوتبال کشور باشد، تصریح کرده است: در این بین، بعضی به بهانه های گوناگون از جمله بدهی های گذشته به باشگاه فشار می آورند و طبیعی است که چنین حاشیه هایی هم بروز پیدا کند.با این وجود باشگاه پرسپولیس با قدرت هرچه تمام تر به کار و تلاش خود ادامه می دهد. به طور حتم حل و فصل چنین مواردی از خواسته های باشگاه است ولی همان طور که اعلام شد نمی توانیم اجازه اختلال در کار تیم و روند آماده سازی آن را بدهیم.

باشگاه پرسپولیس در حالی این اطلاعیه را صادر کرده که چندی پیش خبر توقیف اموال باشگاه پرسپولیس به خاطر طلب ۶۰ هزار دلاری منتشر شد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =