۲۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۹
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83397036
۰ نفر

برچسب‌ها

مخالفت جمشیدیان با سرمربیگری پاس همدان

همدان- ایرنا- در حالیکه روز گذشته عباس صوفی رئیس هیات فوتبال همدان ، احمد جمشیدیان را سرمربی تیم پاس معرفی کرد، وی با حضور در این تیم مخالفت کرد.

سرمربی فصل قبل تیم پاس ضمن قدردانی از رئیس هیأت فوتبال و سایر مسئولان اجرایی استان همدان، شرایط را برای ادامه همکاری امکان پذیر ندانست.

جمشیدیان در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شرایط برای همکاری مجدد فراهم نیست و از ادامه همکاری با باشگاه پاس معذورم.

وی بیان کرد: وقتی باشگاه ۳۰ میلیارد ریال بدهی دارد و بازیکن و کادر از فصل قبل طلبکارند، چطور می‌شود بدون امکانات و اعتبار مالی تیم قدرتمندی بست؟

گزینه اصلی سرمربیگری پاس خاطرنشان کرد: در سه ماه گذشته شرایط نه تنها بهتر نشد بلکه سیر نزولی پیدا کرد و حتی یک اقدام عملیاتی در ساختار باشگاه و تأمین منابع مالی مشخص نشد.

جمشیدیان افزود: یک ماه قبل نیز در مورد فرصت سوزی‌ها هشدار دادم اما اقدامی صورت نگرفت ضمن اینکه تعیین مدیرعامل، هیأت مدیره، خوابگاه و تغذیه، روشن شدن تکلیف بدهی‌های معوقه و بودجه فصل جاری خواسته بنده از مسئولان بوده و هرگز خواسته شخصی نداشته‌ام.

وی یادآور شد: هم اکنون نیز توقع هواداران پاس صعود مقتدرانه است که با ظرفیت موجود باشگاه امکان پذیر نیست و از توان بنده خارج است و امیدوارم فردی شایسته و توانمند هدایت پاس را به عهده بگیرد.

تیم پاس در لیگ دسته ۲ کشور حضور دارد.

۷۵۲۰/‏۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =