اختصاص ١٢۵٠ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه حمل ونقل تهران

تهران - ایرنا- صندوق کارآفرینی امید با امضای تفاهم نامه ای با معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران مکلف شد در مقابل سپرده گذاری ۵٠۵ میلیارد تومانی شهرداری تهران مبلغ ١٢۵٠ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه برای توسعه حمل ونقل پرداخت کند.

اصغر نوراله زاده روز دوشنبه در مراسم امضای این تفاهم نامه که در محل صندوق کارآفرینی امید برگزار شد گفت: این بزرگترین قرارداد صندوق برای کمک به سرمایه گذاران است و هدف ما از امضای این تفاهم نامه رونق تولید داخل و حمایت از خودروسازان و قطعه سازان داخلی است تا چرخ کارخانه ها به حرکت دراید.
در ادامه این مراسم، معاون حمل و نقل و ترافیک شهر داری تهران اظهار داشت: هدف از امضای این تفاهم نامه توسعه حمل و نقل عمومی شهر و خرید اتوبوس، مینی بوس، موتور برقی و دوچرخه و نصب فیلترهای دوده در ناوگان دیزلی تهران است.
محسن پورسید آقایی اظهارداشت: ١٢۵٠ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به کسانی که در بخش حمل و نقل عمومی سرمایه گذاری کنند پرداخت می شود.
وی توضیح داد: شهرداری تهران ۵٠۵ میلیارد تومان از محل اجرای طرح ترافیک در صندوق کارآفرینی امید سرمایه گذاری کرده و صندوق نیز ٧۴۵ میلیارد تومان به این مبلغ اضافه می کند.
وی بیان کرد: در سه ماهه ابتدای امسال ٢۴ میلیارد تومان از منابع حاصل از اجرای طرح ترافیک به صندوق کارآفرینی امید واریز شده و منابع جدید نیز به تبع آن واریز می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =