هیچ خللی در سفر معاون رییس جمهوری به قزوین ایجاد نشده است

قزوین - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: در پی بروز حادثه در دهکده طبیعت هچ خللی در ادامه سفر معاون رئیس جمهوری به استان ایجاد نشده و برنامه ها اجرا می شود.

منوچهر حبیبی روز دوشنبه در خصوص سفر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی به استان قزوین گفت: در سفر دو روزه معاون رئیس جمهور به استان قزوین و در حین بازدید از دهکده طبیعت که ظهر امروز صورت گرفت، پس از ورود مسئول دهکده به داخل قفس شیرها شاهد حمله یک قلاده شیر به وی بودیم که خوشبختانه با مداخله به هنگام مأموران و مربیان حیوانات این حادثه کنترل شد.
وی بیان کرد: هر چند این حادثه می‌توانست پیامدهای ناگواری داشته باشد اما خوشبختانه به خیر گذشته ولی مربی شیرها از ناحیه دست و کتف زخمی شده و تحت مداوا قرار دارد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین یادآور شد: این حادثه تأسف شدید جناب آقای مونسان معاون رئیس جمهور را موجب شد اما با توجه به ختم به خیر شدن آن، ادامه برنامه ریزی های انجام شده این سفر دو روزه صورت خواهد گرفت.
‌معاون رییس جمهوری به منظور بازدید از چند طرح گردشگری از قبیل مجتمع تفریحی بامسان، دهکده طبیعت، عمارت کلاه فرهنگی، بنای عالی قاپو و… به استان قزوین سفر کرده است.
سفر به الموت و نشست با سازمان‌های مردم نهاد استان قزوین در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی از دیگر برنامه‌های این مسئول است.
۶۱۰۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =