۲۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۲
کد خبرنگار: 917
کد خبر: 83396921
۰ نفر
طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی اصلاح شد

تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را برای تامین نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.

نمایندگان در ادامه جلسه علنی امروز-دوشنبه-مجلس شورای اسلامی طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را با ۱۴۳ رای موافق، ۱۰ رای مخالف و ۵ رای ممتنع از ۲۰۲ نماینده حاضر اصلاح کردند.

نمایندگان در این طرح مقرر کردند: از تاریخ تصویب این قانون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تمامی اختیارات و وظایفی که به موجب قوانین و مقررات در مواردی که مغایر شرع نییستند با رعایت بند د ماده ۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری و بند الف ماده ۲۸ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه و بدون توسعه تشکیلات و افزایش نیروی انسانی به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تبدیل می شود.

نمایندگان طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی را اصلاح کردند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی را برای تامین نظر شورای نگهبان با ۱۵۵ رای موافق، ۲ رای مخالف و ۱ رای ممتنع از ۲۰۳ نماینده حاضر اصلاح کردند.

نمایندگان در این طرح دولت را مکلف کردند از تاریخ تصویب این قانون حداکثر مدت سه سال کارشناسان بیمه کشاورزی که حداقل شش سال زراعی مستمر و متوالی سابقه دارند و دارای کدد کارگزاری فعال در سامانه صندوق بیمه کشاورزی تا زمان تصویب این قانون هستند را با لحاظ حداکثر معادل یک سوم کارمندان که به روش های بازنشستگی، بازخریدی، استعفا و سایر موارد از جهاد کشاورزی و ادارات تابعه، بانک کشاورزی و صندوق بینمه کشاورزی خارجی می شوند در سقف بودجه استخدام برای آنها پیش بینی شده است در وزارت جهاد کشاورزی و ادارات تابعه، بانک کشاورزی و صندوق بیمه کشاورزی جذب و به کارگیری کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =