اعلام فراخوان بیست‌وهشتمین اجلاس نماز

تهران-ایرنا- فراخوان بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز با موضوع «نماز و مدرسه» منتشر شد.

بنابر اطلاعیه ستاد برگزاری اجلاس موضوعات بیست و هشتمین اجلاس نماز با موضوع «نماز و مدرسه» از جمله شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز، نقش مدیران و معلمان در دعوت به نماز، نقش اولیاء در رونق نماز مدارس، راهکارهای حضور فعال روحانیون در نماز مدارس، چگونگی پیوند مدرسه با مسجد و نیز راهکارهای رونق نماز مدارس و چگونگی نقش دانش آموزان در رونق نماز مدارس می‌باشد.

علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب های، ایده ها و تجربیات موفق، آثار علمی و پژوهشی، کتاب و مقاله و آثار ادبی و هنری از قبیل: شعر، رمان، قصه، خاطره و سرود، فیلم نامه، نمایش نامه، فیلم کوتاه، مستند و پویانمایی، موشن گرافی، طرح های گرافیگی نظیر عکس، خط، پوستر، اینفوگرافی و تابلو مقاله ارایه دهند.

اطلاعات تکمیلی و شرایط عمومی و اختصاصی از طریق پورتال و کانال های اعلام شده از جمله پایگاه اطلاع رسانی: www.namaz.ir، پایگاه اطلاع رسانی بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز: www.ejlas28.namaz.ir
سایت قنوت: www.qunoot.net، کانال در پیام رسان سروش: https://sapp.ir/ejlas28، کانال در پیام رسان بله: http://ble.im/ejlas28 قابل مشاهده می باشد. مهلت شرکت در فراخوان تا ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۸ و زمان اعلام نتایج برندگان اجلاس نیز ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ است.

علاقمندان شرکت در این اجلاس می‌توانند حداکثر از تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۸ از طریق سایت ستاد اقامه نماز یا صندوق پستی: ۱۴۱۷۷۴۳۱۸۱ در اجلاس ثبت نام کنند. تنها دریافت آثار کتاب و محصولات با حجم بالای ۲۵ مگابایت بعد از اخذ کدثبت نام از سامانه صرفاً به صورت پستی پذیرفته می شود.

بیست و هشتمین اجلاس نماز کشور به ۱۲۸ نفر برگزیده فراخوان هدایایی به شرح ذیل تقدیم می کند؛ ۵ تقدیر ویژه: لوح تقدیر، ربع سکه بهار آزادی به همراه انگشتری متبرک مقام معظم رهبری تقدیم خواهد شد. ۱۵ نفر رتبه های اول هر بخش: لوح تقدیر به همراه کمک هزینه سفر به عتبات عالیات. ۱۵ نفر رتبه های دوم هر بخش: لوح تقدیر به همراه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، ۱۵ نفر رتبه های سوم هر بخش: لوح تقدیر به همراه کارت هدیه نقدی ،۷۸ نفر شایسته تقدیر: لوح تقدیر به همراه کمک هزینه خرید محصولات فرهنگی و به کلیه شرکت کنندگان گواهی حضور در فراخوان اعطا خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =