۲۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 917
کد خبر: 83396822
۰ نفر
وزیران کار و علوم در جلسه عصر امروز مجلس حضور می یابند

تهران-ایرنا-منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی نوبت عصر امروز-دوشنبه-مجلس شورای اسلامی حضور می یابند.

جلسه علنی نوبت عصر امروز-دوشنبه-مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

امیر حسین قاضی زاده هاشمی عضو هیأت رئیسه گفت: منصور غلامی برای پاسخ به سوالات ولی داداشی نماینده آستارا و حسین مقصودی نماینده سبزوار امروز در مجلس حضور می‌یابد.

وی افزود: محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخ به سوالات احمد بیگدلی نماینده خدابنده و علی بختیار نماینده خوانسار در مجلس حضور خواهد یافت.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: نمایندگان در جلسه امروز به ادامه رسیدگی گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه گذاری مردمی، گزارش کمیسیون مشترک در مورد طرح یک فوریتی تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی و گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی می‌پردازند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: نمایندگان همچنین گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی، گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد رد طرح یک فوریتی اصلاح ماده (۱۰۴۱) قانون مدنی اصلاحی سال ۸۱، گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و محیط زیست در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین در خصوص همکاری در زمینه بهداشت و قرنطینه دامی، گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مشترک ایمنی مدیریت سوخت مصرف شده و ایمنی مدیریت پسماند پرتوزا را بررسی می‌کنند.

قاضی زاده هاشمی افزود: انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون امور داخلی و شوراها، یک نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و یک نفر از اعضای کمیسیون عمران به عنوان ناظر شورای ساماندهی مرکز سیاسی اداری کشور و ساماندهی و تمرکز زدایی از تهران در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =