از تغییر محل برگزاری بازی دوستانه پرسپولیس تا خوش‌آمدگویی به بازیکن جدید

تهران- ایرنا- بازیکنان پرسپولیس امروز در ۲ گروه ۲ دیدار تدارکاتی را برگزار خواهند کرد.

سرخپوشان ایران در ادامه اجرای برنامه‌های آماده سازی خود در اردوی کارتپه، امروز دوشنبه، با تصمیم کادر فنی به دو گروه تقسیم می‌شوند تا با پیگیری برنامه‌های جداگانه، در دو دیدار دوستانه بعدازظهر به میدان بروند.

بر این اساس، یک گروه ساعت ۱۲:۳۰ به وقت محلی برای صرف ناهار راهی رستوران می‌شوند و در ساعت ۱۵:۳۰ در اولین بازی دوستانه به میدان خواهند رفت.

گروه دوم نیز در ساعت ۱۳:۳۰ برای صرف ناهار حاضر خواهند شد و در ساعت ۱۷:۳۰ به وقت محلی به مصاف حریف تدارکاتی خود خواهند رفت.

گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد قبل از آغاز هر بازی دوستانه، نکات لازم و فیلم‌های مربوط به اجرای تاکتیکی‌های تیمی را به بازیکنان منتقل کند تا عملکرد آنها را در این بازی‌های دوستانه مورد ارزیابی قرار دهد.

کالدرون در طول اردو، با بازیکنان به صورت اختصاصی به گفت‌وگو می‌نشیند.

خبر دیگر از اردوی پرسپوایس اینکه هوای بارانی و مه غلیظ در محل برگزاری اردوی پرسپولیس تمرینات چند روز اخیر این تیم را تحت تأثیر قرار داده است.

کادر فنی پرسپولیس در نظر دارد در صورت ادامه این شرایط، محل برگزاری مسابقه‌ها را تغییر داده و به مناطق همجوار منتقل کند.

همچنین وحید امیری که بامداد امروز به اردوی تیم ملحق شده بود، صبح امروز با کادر فنی و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد.

گابریل کالدرون و دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان به بازیکن ملی پوش خود خوش آمد گفتند و استقبال گرمی از او داشتند.

امیری نیز در جریان این دیدار از کادر فنی و اعضای تیم تشکر و ابراز امیدواری کرد که بتواند در کنار تیم و برای تیم مثمرثمر باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =