مجموعه تئاترشهر  برای رویدادهای «اجرایی_ پژوهشی» فراخوان داد

تهران- ایرنا- فراخوان رویدادهای اجرایی- پژوهشی کارگاه نمایشِ مجموعه تئاتر شهر برای دعوت از تمامی گروه های اجرایی، هنرمندان و پژوهشگران در نیمه دوم سال ۱۳۹۸ منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، سالن کارگاه نمایش این مجموعه برای تولید رویدادهای پژوهشی و اجراهای نمایشی نیمه دوم سال ۱۳۹۸ خود فراخوانی را بر پایه قالب‌های متنوع ارائه اثر و همچنین اولویت بندی‌های موضوعی خود منتشر کرد.

در این فراخوان ضمن تاکید بر رویکردهای آموزشی و پژوهشی در حوزه تئاتر و همچنین ایجادِ فضای دانش محور و خلاق در روند تعامل مخاطبان و آثار نمایشی و همچنین ساماندهی درخواست گروه‌ها، هنرمندان، اساتید و پژوهشگران تئاتر برای اجرا در سالن کارگاه نمایش این مجموعه، از تمامی علاقه مندان دعوت شده است تا با توجه به قالب‌های معرفی شده و همچنین محورهای پیشنهادی ذکر شده، درخواست تشریحی-توصیفی خود را بر مبنای تکمیل فرم درخواست حداکثر تا تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ به آدرس Tehran.citytheater@gmail.com ارسال کنند.

همچنین محورهای موضوعی فصل پاییز و زمستان این رویداد مشتمل بر «تئاتر مستند»، «اجرا و حضور»، «تئاتر و استارت آپ ها» و «تئاتر و ظرفیت‌های بینارشته ای» است که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به متن اصلی فراخوان مراجعه کنند.

تمامی علاقه مندان می‌توانند تا تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ضمن تکمیل فرم تقاضای حضور و ارسال آن در این فراخوان شرکت کنند و واحد ارتباطات، پژوهش و آموزش مجموعه پس از بررسی و امکان سنجی پیشنهادات ارائه شده، نتایج قطعی آثار منتخب را حداکثر تا تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ اعلام خواهد کرد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha