مرکز توانبخشی سالمندان سرای مهر ایوان راه اندازی شد

ایلام - ایرنا- همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بهزیستی مرکز روزانه توانبخشی سالمندان سرای مهر ایوان از طریق ویدئو کنفرانس بصورت همزمان با ۵۶ طرح حوزه توانبخشی کشور افتتاح شد.

به گفته مدیر کل بهزیستی ایلام، این مرکز با ظرفیت پذیرش ۵۰ نفر در زمینه ارایه خدمات پزشکی، پرستاری، فیزیوتراپی، روانشناسی، گفتار درمانی و مددکاری فعالیت خواهد داشت.

زهرا همتی افزود: همچنین کارگاه های هنری از فعالیت های دستی سالمندان و همچنین خدمات سوادآموزی و اردوهای تفریحی برای سالمندان این مرکز در طول سال برگزار می شود.

وی تعداد پرسنل این مرکز را ۶ نفر نیروی تخصصی شامل پزشک، پرستار، فیزیوتراپ، روانشناس، گفتار درمان و مددکار و شش نیروی غیر متخصص شامل مدیر فنی، راننده، خدمه، آشپز و مربیان هنری برشمرد.

گفتنی است همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بهزیستی ۵۶ مرکز توانبخشی در شهرهای کشور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

*** افتتاح نمایشگاه صنایع دستی مددجویان

همچنین همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بهزیستی نمایشگاهی از آثار هنری و دستی مددجویان زیر پوشش بهزیستی با حضور فرماندار ایلام و مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری در پارک کودک شهر ایلام گشایش یافت.

در این نمایشگاه غرفه هایی برپا که محصولات مددجویان زیر پوشش را در زمینه های مواد غذایی، صنایع دستی اعم از چرم دوزی و زیور آلات، شیرینی محلی، تابلوهای نقاشی و غیره را در معرض دید قرار داده اند.

۲۲ لغایت‬ ۲۸ تیرماه‬ به‬ عنوان‬ هفته‬ بهزیستی‬ نامگذاری‬ شده‬ است.

۷۱۷۱/۶۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =