«خلیج فارس الف» قهرمان مینی والیبال پسران هرمزگان شد      

بندرعباس- ایرنا- تیم خلیج فارس الف عنوان قهرمانی رقابت های مینی والیبال نونهالان استان هرمزگان را از آن خود کرد.

رییس هیات والیبال بندرعباس گفت: در دیدار نهایی این دوره از مسابقه که با عنوان جشنواره مینی والیبال هرمزگان برگزار شد، تیم «خلیج فارس الف» با حساب ۳ بر ۲ از سد تیم «شهید محمد دادور» گذشت و عنوان قهرمانی این رقابت ها را به خود اختصاص داد.
خلیج فارس جیم
محمود بخشنده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تیم های «شهید محمد دادور» و «خلیج فارس جیم» نیز مقام دوم و سوم این دوره از رقابت ها را از آن خود کردند.
وی بیان داشت: در مجموع ۱۵ تیم از شهرهای مختلف هرمزگان در رقابت های مینی والیبال هرمزگان در ۲ سالن خلیج فارس و هفت تیر بندرعباس با هم به رقابت پرداختند.
رییس هیات والیبال بندرعباس اظهارداشت: این رقابت ها با هدف شناسایی استعدادها و ارزیابی از وضعیت بازیکنان حاضر در رده سنی پایه انجام شد.
بخشنده، از این مسابقه به عنوان رقابت های با نشاط برای نونهالان والیبالیست استان یاد کرد وافزود: نونهالان مستعد و توانمندی در این مسابقه شناسایی شدند که همگی می توانند از آینده داران والیبال هرمزگان باشند.
وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا با تقویت رده سنی پایه و برگزاری مسابقه گروه های مختلف سنی والیبال را در ورزش هرمزگان پررنگ کنیم.

۷۱۹۵/‏۶۰۴۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =