۲۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۵
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83396340
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای رشت ۱۰ درجه کاهش یافت

 رشت - ایرنا - به دنبال بارندگی های روزهای اخیر، دمای هوای رشت طی ۷۲ ساعت گذشته ۱۰ درجه کاهش یافته است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی گیلان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا دمای کنونی رشت را ۲۳ درجه سلسیوس و رطوبت را ۹۳ درصد عنوان کرد و گفت: دمای رشت سه روز قبل ۳۳ درجه بود که بتدریج طی دیروز و امروز به ۲۳ درجه سلسیوس کاهش یافت.

مازیار غلامی‌ با بیان اینکه دمای هوای استان نسبت به ۷۲ ساعت قبل بین شش تا ۱۳ درجه کاهش یافته، تصریح کرد: بیشترین دما طی ۲۴ ساعت گذشته (از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه امروز) مربوط به منجیل با ۲۸ درجه سلسیوس و کمترین دما مربوط به جیرنده با ۱۵ درجه سلسیوس بوده است.

وی به میزان بارندگی ها در استان نیز اشاره و بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته (از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه امروز) بیشترین میزان بارندگی در رودسر با حدود ۶۱ میلیمتر و کمترین بارندگی در دیلمان با حدود شش دهم میلیمتر ثبت شده است.

غلامی همچنین آسمان استان برای امروز (دوشنبه) را نیمه ابری و ابری بعضی نقاط بارندگی خفیف و بتدریج کاهش ابر و برای فردا (سه شنبه) کمی ابری تا نیمه ابری، افزایش نسبی دما، گاهی افزایش ابر و وزش باد و رگبار پراکنده و احتمال رعدو برق پیش بینی کرد.

۷۲۹۶ / ‏‬ ۲۰۰۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =