۲۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۹
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83396050
۰ نفر

برچسب‌ها

اشتراک گاز به واحدهای مسکونی بدون مجوز نیز واگذار می‌شود
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا - برای رفاه حال مردم و بهره مندی از سوخت مورد نیاز، به واحدهای مسکونی که بدون مجوز شهرداری و در مناطق منفصل شهری ساخته اند نیز اشتراک گاز داده می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مالکان ساختمان‌های مسکونی به شرطی که در محدوده شهری یا روستایی اقدام به ساخت خانه کرده باشند، از اشتراک گاز طبیعی بهره مند می‌شوند.

احمد فعله گری با بیان اینکه اشتراک به صورت سه ساله و موقت خواهد بود، افزود: مشترکان در این مدت فرصت دارند که نسبت به دریافت مجوز از شهرداری یا دهیاری و پرداخت جریمه اقدام کنند.

وی یادآور شد: بعد از گذشت سه سال در صورت دریافت مجوز و رفع مشکلات قانونی، اشتراک به دائمی تبدیل شده در غیر این صورت این امتیاز از آنان پس گرفته می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان اضافه کرد: به سکونتگاه‌های غیررسمی روستایی نیز که اغلب در شهرستان بانه و در مسیر شبکه توزیع گاز استان هستند، اشتراک گاز طبیعی واگذار شده است.

فعله گری گفت: توسعه گازرسانی در کردستان همچنان ادامه داشته و تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت که همچون گذشته گاز بطور مستمر و به صورت کیفی در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

در حال حاضر یک هزار و ۱۷۳ روستای کردستان از نعمت گازطبیعی بهره مند است و شرکت گاز کردستان ۵۱۷ هزار مشترک در بخش‌های خانگی، تجاری، صنعتی و عمومی دارد.

ضریب نفوذ گاز در جمعیت شهری و روستایی این استان به ترتیب ۹۹، ۹ و ۸۷، ۵ درصد است و در مجموع حدود یک میلیون و ۵۴۰ هزار نفر جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
۷۳۵۵/‌۹۱۰۲

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =