لیبرمن درباره نتانیاهو: سگی که پارس می کند، گاز نمی گیرد

تهران – ایرنا – «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در واکنش به تهدیدات «بنیامین نتانیاهو» علیه حزب الله لبنان، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به سگی تشبیه کرد که فقط پارس می کند.

به گزارش شبکه خبری «روسیا الیوم»، لیبرمن که با یک شبکه رادیویی رژیم صهیونیستی صحبت می کرد، درباره تهدیدهای اخیر نتانیاهو گفت: «سگی که پارس می کند گاز نمی گیرد».

نتانیاهو پیشتر گفته بود: هر گونه حمله از سوی حزب الله به اسرائیل، با پاسخ کوبنده ما روبه رو خواهند شد. در صورت حمله به اسرائیل، تل آویو ضربه مهلک و کوبنده‌ای را به لبنان وارد خواهد کرد.

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی افزود: عذرخواهی کابینه نسبت به کشته شدن یک عضو جنبش حماس، جنون محض است و نشان از ترس نتانیاهو است.

پنجشنبه گذشته ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تیراندازی یک یگان ارتش اسرائیل به یکی از نیروهای گردان های «شهید عزالدین قسام» شاخه نظامی حماس در نزدیکی دیوار حائل در شمال نوار غزه ناشی از سوء فهم بوده است و در این زمینه تحقیق صورت خواهد گرفت.

لیبرمن همچنین با انتقاد از سیاست های نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قبال جنبش حماس گفت: هر ماه به آنها رشوه می دهیم تا به ما حمله نکنند.

تازه‌ترین دور درگیری‌ها میان گروه‌های مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی از ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۸ با حمله بالگردهای نظامی این رژیم به مناطق مسکونی غزه آغاز شد و با پاسخ کوبنده مقاومت پایان یافت.

تلفات رژیم صهیونیستی در نتیجه شلیک موشک‌های مقاومت که در پاسخ به حملات بی امان ارتش تل آویو به نوار غزه و کشتار مردم این باریکه صورت گرفت، به چهار نفر رسید و ۴۱ تن نیز زخمی شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha