۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۲
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83395692
۰ نفر

برچسب‌ها

انگیزه‌های چندبرابری لیگ‌ یکی‌های دعوت شده توسط «ویلموتس»

تهران- ایرنا- بازیکنان لیگ یکی دعوت شده به اردوی تیم ملی ایران توسط «مارک ویلموتس»، با قدردانی از توجه مرد بلژیکی، خود را با ‌انگیزه‌تر از دعوت شدگان لیگ برتری می‌دانند.

در اردوی جدید تیم ملی فوتبال سه بازیکن از لیگ دسته یک کشور حضور دارند.

«سعید واسعی» هافبک تیم سیاه جامگان و یکی از این دعوت‌شدگان در حاشیه این تمرین اظهار داشت: خیلی خوشحالم که مارک ویلموتس بازیکنان مستعد لیگ را دید؛ بازیکنان خوبی داریم. امیدوارم آینده کشور با این بازیکنان جوان شکل گرفته و در آینده سرباز خوبی برای کشورمان باشیم.

«پیمان رنجبری» نیز درباره حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: از اینکه بعد از یک فصل حضور در لیگ دسته یک به تیم ملی فوتبال دعوت شدم، بسیار خوشحال هستم؛ در واقع من خوشحال‌تر و با انگیزه تر از سایرین هستم چون آن‌ها از لیگ برتر آمده‌اند.

وی ادامه داد: خوشحالم که مربی تیم ملی این دیدگاه را دارد. باید از ویلموتس به خاطر این موضوع تشکر کنم.

«رحمان عبدالله‌زاده» هم در این خصوص تصریح کرد: خوشحالم که در اردوی تیم ملی و در کنار سایر بازیکنان حضور دارم. کادر فنی تیم ملی، بازیکنان جوان لیگ را دعوت کرده‌اند. واضح است که آنها می‌خواهند از بازیکنان جوان شناخت پیدا کنند.

وی افزود: من در فهرست قبلی تیم ملی بودم و در لحظات آخر خط خوردم. امیدوارم بتوانم این بار نظر مربیان کادر فنی را جلب کنم.

عبدالله زاده در مورد تفاوت‌های کی‌روش و ویلموتس گفت: هر دو از مربیان خوب فوتبال هستند و من تلاش می‌کنم که بهترین عملکردم را ارائه کنم تا نظر مربیان را جلب کنم.

وی در مورد تعریف کی روش از او گفت: کی‌روش هم مربی خوبی بود و جا دارد از او تشکر کنم.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =