۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۸
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83395671
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ عملیات امداد و نجات دریایی در خلیج فارس انجام شد

بوشهر-ایرنا- به کمک شناورهای ناجی اداره کل بنادر و دریانوردان استان بوشهر ۲ عملیات امداد و نجات دریایی در خلیج فارس به شناورهای موجود در آب های سرزمینی انجام شد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی گزارش شناور کوروش۲ به مرکز فرعی جست و جو و نجات دریایی عسلویه مبنی بر آبگرفتگی شدید و احتمال غرق شدن شناور ناجی ۱۸ پس از هماهنگی های لازم به محل وقوع حادثه اعزام شد.

احسان گلستانی افزود: با رسیدن شناور ناجی به شناور حادثه دیده که از سکوی نفتی فروزان به طرف جزیره کیش در حال حرکت بود با بکارگیری پمپ تخلیه آب، شناور کوروش را از خطر غرق شدن نجات داد.

وی یادآور شد: شناور ناجی ۱۸ پس از عملیات امداد و نجات به صورت آماده باش در منطقه باقی ماند و پس از اطمینان از برطرف شدن خطر و کنترل آبگرفتگی به موقعیت خود در اسکله بندر عسلویه بازگشت.

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: یک فروند شناور که از کویت به سمت بندر بوشهر در حال حرکت بود به مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی بوشهر اعلام کرد که یکی از خدمه‌هایش به امداد پزشکی فوری نیاز دارد که بلافاصله شناور هادی ۵ به موقعیت اعزام شد.

محمد قاسمی افزود: با رسیدن شناور هادی ۵ به موقعیت، بیمار به اسکله بندر بوشهر منتقل و به عوامل اورژانس مستقر برروی اسکله تحویل داده شد.

۷۲۱۲/‏‬ ۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =