فعالیت موسسه‌های آموزشی با استفاده از اعتبار پیام نور غیرقانونی است

تهران - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با اشاره به فعالیت غیرقانونی برخی موسسه های آموزشی با استفاده از نام و اعتبار این مرکز علمی گفت: این دانشگاه برای هیچ یک از موسسه های آموزشی مجوز فعالیت صادر نکرده است.

به گزارش روز یکشنبه دانشگاه پیام نور، امیرحسین بهروز اظهار داشت: در آستانه ثبت نام مقطع کارشناسی بدون آزمون و همچنین انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد، برخی از موسسه های آموزشی از طریق تبلیغات در جراید و فضای مجازی اقدام به جذب و ثبت نام غیرقانونی داوطلبان تحصیل در دانشگاه پیام نور می کنند.

وی افزود: این موسسه ها ضمن عقد قرارداد با متقاضیان اقدام به دریافت مبلغ قابل توجهی تحت عناوین تایید قرارداد و کارمزد تنظیم، ارائه نمونه سوالات، تشکیل کلاس های آموزشی حضوری و همچنین تهیه کتب مورد نیاز دانشجویان می کنند.

بهروز تاکید کرد: پذیرش در این دانشگاه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد و فعالیت هر یک از موسسات آموزشی که با استفاده از نام و اعتبار این دانشگاه فعالیت و تبلیغ می‌کنند، غیرقانونی است.

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ضمن برخورداری از وام تحصیلی شهریه (به میزان ۲۰۰ میلیون ریال به همراه کارمزد یک و چهار دهم درصد) در صورت پذیرش در هر یک از نقاط کشور، امکان ارائه آزمون های پایان هر ترم در نزدیک ترین مرکز دانشگاهی محل سکونت را خواهند داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =