۲۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۱
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83395644
۰ نفر
کاظمی: پاتوسی می توانست به استقلال کمک کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: «آیاندا پاتوسی» می توانست به استقلال کمک کند اما او از این تیم جدا شد تا آبی پوشان تهرانی یک مهره تاثیر گذار را از دست بدهند.

«حسین کاظمی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: «آیاندا پاتوسی» می توانست به استقلال کمک کند اما او از این تیم جدا شد تا آبی پوشان تهرانی یک مهره تاثیر گذار را از دست بدهند.

وی افزود: پاتوسی درنیم فصل دوم لیگ گذشته برای استقلال نمایش های خوبی را به اجرا گذاشت و یکی از مهره های کلیدی این تیم محسوب می شد اما باشگاه استقلال نتوانست شرایط لازم را برای ادامه همکاری او فراهم کند.

کاظمی خاطرنشان کرد: اینکه چرا پاتوسی در استقلال نماند و جدا شد موضوعی است که نیاز به بررسی دارد اما آنطور که مدیران استقلال اعلام کرده اند به مشکلات مالی بر می گردد و آنها باید پول پروپییچ را پرداخت می کردند تا از خطر محرومیت نجات پیدا کنند.

بازیکن پیشین استقلال تصریح کرد: به طور حتم مسولان استقلال حالا باید در تلاش باشند تا با جذب هافبکی با خصوصیات فنی پاتوسی جای خالی این بازیکن را برای لیگ نوزدهم پر کنند.

وی تاکید کرد: درباره بازیکنان جدید استقلال باید صبر کرد تا لیگ نوزدهم شروع شده و شاهد عملکردشان با پیراهن استقلال باشیم اما امیدوارم برای این تیم بازیکنان مهره هایی تاثیرگذار باشند.

کاظمی در پایان گفت: در فصل جدی انتظارات از استقلال بسیار بالاست و همه توقع دارند این تیم بتواند موفقیت های بزرگی را برای هواداران به ارمغان آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =