توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را با تمام توان پیگیری کنیم

سنندج - ایرنا - هر آنچه که در توان داریم باید در راه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم چون‌ که اگر کوتاهی کنیم در مقابل امام و شهدا حرفی برای گفتن نخواهیم داشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان روز یکشنبه در جلسه ستاد هماهنگی راهیان نور استان گفت: آبرو و عزت امروز ایران مدیون ایثار و از خود گذشتگی شهداست و امروز به پشتوانه همین شهدا شاهد آن هستیم که ایران به یکی از قدرتمندترین کشورهای منطقه تبدیل شده است.

حسین خوش اقبال توجه به اصلاح زیرساخت‌های یادمان شهدا را ضروری دانست و افزود: این امر سبب افزایش جذب زائران راهیان نور و معرفی مظلومیت مناطق غرب و شهدای کردستان می‌شود.

وی اضافه کرد: علاوه بر اقدامات زیرساختی که بر عهده دستگاه‌های خدمات رسان قرار دارد، دستگاه‌های فرهنگی نیز می‌توانند با فضاسازی در کنار زیبایی‌های طبیعی کردستان، جلوه ویژه‌ای به این مناطق بدهند.

خوش اقبال یادآور شد: حضور زائران راهیان نور در کردستان، علاوه بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، کمک می‌کند تا استان را بهتر بشناسانیم و امنیت آن را ثابت کنیم.

معاون سیاسی استاندار کردستان تاکید کرد: اگر می‌خواهیم در کردستان کاری انجام دهیم باید همه در کنار هم باشیم و هر کدام نقش خود را در ایجاد توسعه ایفا کنیم.

۶۱۰۸/‌۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =