۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۵
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83395465
۰ نفر

برچسب‌ها

رفیعی: با برگزاری دیدارهای دوستانه به آمادگی کامل می رسیم

تهران- ایرن- سروش رفیعی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با مثبت ارزیابی کردن اردوی آماده سازی این تیم در ترکیه می گوید با برگزاری چند دیدار دوستانه به آمادگی کامل برای شروع لیگ نوزدهم خواهیم رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس از روز چهارشنبه اردوی آماده سازی خود را در کمپ کارتپه در نزدیکی استانبول برگزار کرد.

در همین راستا چند بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد این اردو صحبت‌هایی انجام دادند.

سروش رفیعی که همراه پرسپولیس در اردوی ترکیه به سر می‌برد با اشاره به این اردو گفت: همه چیز در این اردو خوب است و تا الان چند جلسه تمرین خوب داشتیم. روز اول هوا بارانی و مه آلود بود که این موضوع کار ما را سخت کرد اما الان شرایط خیلی خوب است.

هافبک طراح سرخپوشان اضافه کرد: خودم هم شرایط خیلی خوبی داشتم. البته مقداری به کار بدنسازی نیاز داشتم که برنامه‌ها را به خوبی پشت سر گذاشتیم و امیدوارم با برگزاری چند بازی دوستانه به آمادگی کامل برسیم.

محسن ربیع خواه هم با اشاره به برگزاری اردوی پرسپولیس در ترکیه گفت: هم هتل و هم شرایط تمرینی خوب است و در مجموع اردوی خوبی را پشت سر می‌گذاریم. هر روز تمرینات خودمان را دنبال می‌کنیم که بهتر از قبل شویم.

وی با بیان اینکه هنوز نیاز دارم از نظر بدنی بیشتر کار کنم، افزود: ذهنم را آماده کردم و فکر می‌کنم که باید به بهتر از این برسیم. هواداران هم مانند همیشه ما را حمایت می‌کنند و در هر شرایطی پشت ما هستند. تیم ما بسیار شرایط خوبی دارد و بازیکنان خوبی داریم. کادر فنی جدید هم عالی است و فقط حمایت هواداران نیاز است تا سال خوبی را پشت سر بگذاریم و هواداران را خوشحال کنیم.

شایان مصلح: هنوز شرایط ۱۰۰ درصدی بازی را ندارم

شایان مصلح هم در این ارتباط گفت: شرایط اردویی خوبی داریم و امکانات و آب و هوا خوب و همه چیز مساعد است تا اردوی پیش فصل خوبی را پشت سر بگذاریم. تا الان همه چیز خوب بوده است و امیدواریم که بدون مصدوم اردوی پیش فصل خودمان را پشت سر بگذاریم. هواداران هم مانند همیشه ما را حمایت می‌کنند.

وی در مورد شرایطش پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت افزود: شرایطم خیلی بهتر از قبل شده و با تیم تمام برنامه‌های تمرینی را انجام می‌دهم. فقط شرایط بازی ۱۰۰ درصد را ندارم و شرایط پایم بهتر از قبل شده است.

محمد حسین کنعانی‌زادگان خرید جدید پرسپولیس هم با اشاره به برگزاری اردو در ترکیه اضافه کرد: شرایط خیلی خوبی است و اردوی پیش فصل خوبی را در ترکیه پشت سر می‌گذاریم. امیدوارم روز به روز به آمادگی بهتری برسیم و قول می‌دهیم امسال هم مانند سال‌های قبل تمام تمرکزمان را برای موفقیت تیم بگذاریم.

وی اضافه کرد: خیلی انگیزه دارم که خودم را به هواداران ثابت کنم. بدنم از نظر آمادگی فنی، بدنی وو روحی و روانی به طور کامل آماده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =