۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۲
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 83395464
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۱۶۵ کیلوگرم شیشه در عملیات مشترک پلیس

بیرجند - ایرنا - ۱۶۵ کیلوگرم ماده مخدر صنعتی از نوع شیشه در عملیات مشترک پلیس استان‌های خراسان جنوبی و سمنان کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی روز شنبه گفت: صبح امروز ماموران پلیس خراسان جنوبی خبری دریافت کردند که قاچاقچیان مقادیری موادمخدر صنعتی از نوع شیشه را از مرزهای شرقی و کشور همسایه وارد ایران کرده‌اند و در حال انتقال آن به شهرهای مرکزی هستند که بلافاصله موضوع پیگیری شد و تعقیب و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار مجید شجاع افزود: ردگیری اطلاعاتی و عملیاتی ماموران مبارزه با موادمخدر خراسان جنوبی حاکی از این بود که حاملان مواد مخدر با ۲ دستگاه خودرو از شهرستان طبس عبور کرده و به طرف شهرستان دامغان استان سمنان در حرکت هستند که با هماهنگی مقام قضایی و فرماندهی انتظامی استان سمنان، ماموران مبارزه با موادمخدر شهرستان طبس به استان سمنان اعزام شدند.

وی بیان کرد: ماموران انتظامی خراسان جنوبی و سمنان در عملیاتی مشترک خودروی سمند حامل موادمخدر را در ۷۰ کیلومتری شهرستان دامغان شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از خودرو ۱۶۵ کیلوگرم شیشه کشف شد.

سردار شجاع با اشاره به دستگیری یک متهم در همین رابطه گفت: ماموران یک خودروی پژو ۴۰۵ که خودروی سمند حامل موادمخدر را اسکورت می‌کرد، توقیف کردند.

خراسان جنوبی با افغانستان مرز مشترک دارد و با ۶ استان کشور از جمله سمنان هم مرز است.

۷۵۵۶*۳۰۲۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =