۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۷
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 83395445
۱ نفر

برچسب‌ها

تعداد زائران پیاده امام رضا(ع) به ۱۰ هزار نفر رسید

مشهد- ایرنا- تعداد زائرانی که به مناسبت دهه کرامت و حضور در جشن سالروز میلاد حضرت امام رضا (ع) پیاده به مشهد آمدند به ۱۰ هزار و پنج نفر رسید.

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: از روز گذشته تاکنون ۱۰ هزار و پنج نفر از زائران پیاده در قالب ۸۵ کاروان از استان های مختلف کشور، شهرهای خراسان رضوی و همچنین کشور عراق وارد مشهد مقدس شدند.

حسین رضایی افزود: از این تعداد ۸۲۵ نفر زن و بقیه مرد هستند و سه هزار و ۴۲۶ نفر از آنان برای نخستین بار به حرم مطهر رضوی مشرف شده اند.

وی اظهار داشت: این کاروان‌ها از شهرهای تهران، کرج، نیشابور، قم، کرمان، فریمان، سرخس، سبزوار، کاشمر، طرقبه و شاندیز و دو کاروان هم از کشور عراق به زیارت بارگاه منور رضوی مشرف شده اند و زائر اولی ها نیز با کاروان‌های تهران، کرج، کرمان، سبزوار، کاشمر و فریمان همراه بودند.

وی گفت: زائران پیاده در ۲ شب اقامت در مشهد از خدمات رفاهی و اسکان رایگان برخوردارند.

رضایی افزود: جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) علاوه بر پذیرایی از زائران پیاده در مشهد با استقرار پنج ایستگاه صلواتی در جاده نیشابور - فریمان، سه ایستگاه در جاده سرخس - مشهد و ۲ ایستگاه در جاده مشهد - چناران پذیرای زائران پیاده است.

۷۴۸۹/‏‬ ۶۰۵۳

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =