۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۷
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 83395415
۰ نفر
نمایش یک فیلم جدید از چهارشنبه در سینماها

تهران- ایرنا- سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران فیلم سینمایی «نیوکاسل» از این هفته و ثبت قرارداد یک فیلم جدید خبر داد.

«غلامرضا فرجی» در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی و هنری ایرنا درباره آخرین مصوبات جلسه امروز (۲۳ تیر ماه) شورای صنفی نمایش، اظهار داشت: در جلسه امروز مقرر شد فیلم سینمایی «نیوکاسل» به کارگردانی محسن قصابیان از چهارشنبه ۲۶ تیرماه در گروه باغ کتاب روی پرده برود.

وی با اشاره به اینکه اکران فیلم سینمایی «سامورایی در برلین» به کارگردانی مهدی نادری در زیر گروه‌ها ادامه دارد، گفت: همچنین قرارداد فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» به کارگردانی علیرضا رئیسیان در گروه فرهنگ بعد از فیلم «تپلی و من» ساخته حسین قناعت ثبت شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش، درباره اتفاقات اخیر پردیس باغ کتاب نیز توضیح داد: در جلسه امروز، اتفاقات پردیس باغ کتاب بررسی شد از همین رو رعایت قانون و احترام به مخاطبان سینما، خواسته شورای صنفی نمایش است که باید حفظ شود و در صورت بروز هرگونه مسائل امنیتی، ذی نفعان باید پاسخگو باشند.

فرجی با بیان اینکه در این پردیس گزارش شده که پیش از موعد مقرر، درب‌ها بسته و چراغ‌ها خاموش شده است، اظهار کرد: از آنجایی که عملکرد سینماها در چارچوب قوانین و مقررات وزارت ارشاد تبیین می‌شود در این باره مستندات مکتوب به سازمان سینمایی ارائه شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =