۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۳
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83395225
۰ نفر

برچسب‌ها

دو پروژه تولیدی و خدماتی در ورامین افتتاح شد

تهران – ایرنا –کارخانه تولید پارچه و بلوار اصلی در شهرک صنعتی سالاریه ورامین با حضور محمد امامی امین، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران افتتاح شد.معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان ورامین روز یکشنبه در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: کارخانه تولیدی پارچه ورامین در زمینی به مساحت ۴ هزار و ۴۳ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی احداث شده و توان تولید سالانه ۲ هزار تن پارچه را دارد.
نرگس شرکت توسلی افزود: با افتتاح فاز نخست این کارخانه، برای ۱۲ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.


وی گفت: پروژه بلوار اصلی شهرک صنعتی سالاریه و بهسازی معابر شهرک صنعتی سالاریه با حجم بیش از ۵۰ هزار تن آسفالت کاری و بیش از ۱۷۰ متر جدول کشی با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت شهرک های صنعتی اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
کلنگ احداث دو کارخانه به زمین زده شد
معاون فرماندار ورامین همچنین از آغاز عملیات احداث دو کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی سالاریه خبر داد.


وی گفت: کارخانه تولید ظروف یک بار مصرف، در زمینی به مساحت یک هزار و ۱۸۹ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال احداث می شود که با بهره برداری از آن برای ۱۲ نفر شغل ایجاد می شود.
شرکت توسلی گفت: این کارخانه سالانه ۴۰۰ تن ظروف یکبار مصرف تولید می کند.


وی افزود: همچنین کارخانه تولید پارچه، در زمینی به مساحت یک هزار و ۸۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیار ریال احداث می شود و برای ۱۲ نفر شغل ایجاد می کند.
معاون فرماندار ورامین اظهار داشت: این کارخانه ظرفیت تولید سالانه ۵۰۰ تن پارچه گردباف را دارد.
ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/۷۲۵۴/‌/‌۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =