۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۴
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 83395029
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۱۴ سری جهیزیه به زوج‌های خراسان جنوبی اهدا شد

بیرجند - ایرنا - همزمان با سالروز ولادت امام رضا (ع) و دهه کرامت به ۲۱۴ زوج استان خراسان جنوبی کمک جهیزیه اهدا شد.

مدیر امور شعب موسسه آبشار عاطفه‌ها در خراسان جنوبی روز یکشنبه در آیین اهدای این تعداد جهیزیه به زوج های نیازمند گفت: ارزش ریالی هر سری کمک جهیزیه پنج میلیون تومان شامل بخاری، سرویس تفلون، اجاق گاز، پنکه، فرش و پتو است.

وحیده برزگر افزود: اکنون بیش از چهار هزار نوعروس پشت نوبت دریافت کمک جهیزیه هستند که در ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز تعدادی کمک جهیزیه اهدا خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه موسسه آبشار عاطفه‌ها در خراسان جنوبی ۱۴ شعبه دارد گفت: تا پایان سال جاری در بخش‌های مود، زهان، ماژان و اسلامیه شعبه این موسسه راه اندازی خواهد شد.

برزگر ادامه داد: هفت هزار و ۵۰۰ خانوار در قالب ۱۴ هزار نفر در استان خراسان جنوبی زیرپوشش موسسه آبشار عاطفه‌ها هستند.

مدیر موسسه آبشار عاطفه‌ها منطقه چهار شرق کشور هم گفت: این موسسه در کل کشور ۵۰۰ شعبه دارد که از این تعداد ۱۴ شعبه در خراسان جنوبی راه اندازی شده است.

فاطمه درهمی افزد: به مناسبت دهه کرامت در منطقه چهار کشور بیش از ۸۰۰ سری کمک جهیزیه توزیع شد که از این تعداد ۲۱۴ سری در خراسان جنوبی بوده است.

وی عنوان کرد: آبشار عاطفه‌ها خدمات دیگری از جمله درمانی، تحصیلی، اشتغال و کارآفرینی نیز به افراد زیر پوشش ارائه می‌کند.

درهمی اظهار داشت: هدف موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها کمک به رفع محرومیت و محرومیت زدایی از افراد نیازمند، شناسایی نوع نیازمندی‌ها و محرومیت‌های موجود در مناطق گوناگون است.

وی گفت: سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها یک مجموعه غیردولتی است که در کنار نهادهای کمیته امداد و بهزیستی، ارائه خدمات و فقرزدایی در ابعاد مختلف فعالیت دارد و این نهاد مردمی بدون بودجه و امکانات دولتی است.

۷۵۵۶*۳۰۲۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =